Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Belegondoltál már abba, hogy...

Belegondoltál már abba, hogy sokan - még ha ismerkedés közben bénáznak is - párkapcsolatban jól "teljesítenek"?

Figyelt kérdés
Pl. arra gondolok, hogy egy visszahúzódó, vagy ügyetlen fiú/lány ismerkedés során idegesség miatt szerencsétlen dolgot mond, vagy akármit bénázik, sokan már elkönyvelik azt, hogy vele nem lehet semmi. Pedig sokan vannak, akik abban jók, hogy kapcsolatban éljenek, akkor tudnak megnyílni, és szerető társak lenni. Mert azt itt is látjuk nap mint nap, hogy fordítva igen gyakran megesik a dolog...
2014. dec. 8. 17:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Én kapcsolatba is béna voltam. Vagyis egy-két részébe a többi 100%-os volt
2014. dec. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Engem mindig kidobnak, ha megtudják, hogy szeretem Maco Mamumot és egyéb cigányzenéket :(


21/L

2014. dec. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen bele. Ez pedig azért van, mert nagyon sokan kapásból a csúcson akarják magukat érezni, és nem hagynak időt a kibnatkozásra. Nem hajt a tatár senkit, lassítani kéne néha. :-]
2014. dec. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem. Egy párkapcsolat létrejötte 80%-ban a külsőn múlik.

Ha nem akar vele kapcsolatba lépni az szinte biztos, hogy nem a randik alatti bénázása miatt lesz. Ott még jópofának is tartják az ilyet, ha bejön nekik a másik illető.

2014. dec. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A barátom remegett,rágta a szája szélèt,furán pislogott az első pár találkozásunkkor,mert baromi ideges volt:D

Mosolyogtam ezen,mert tetszett,hogy én váltottam ki ezt belőle:D

Viszont én is bénáztam már az idegességtől,szerintem az elején ez normális.

2014. dec. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hogyhogy belegondoltam-e?


Igen.


És akkor mi van? Ez még nem menti fel azt a fiút/lányt. Akkor gyakoroljon, szerezzen tapasztalatot és legyen jó benne.


Mindenki feküdjön rá a gyengeségére és erősítse meg azt. Ez nem kifogás. Ez mentség. Nem lehet az. Aki béna, az tegyen azért hogy jobb legyen.

2014. dec. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én szeretem az ilyen kis ügyetlen fiúkat. Annyira aranyos ahogy szerencsétlenkednek. Szeretem őket a szárnyaim alá venni és tanítgatni. Nincs is annál jobb. 3 pasimból kettő ilyen volt. Illetve a jelenlegi ilyen.
2014. dec. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#7 Hogy ismerkedtél meg a mostani pároddal?
2014. dec. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!