Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért vonzom jobban a nőket,...

Miért vonzom jobban a nőket, mióta nem önmagamat adom?

Figyelt kérdés
Alapvetően egy rendes srác voltam régebben, és úgy is neveltek, hogy mindig adjam önmagamat. Aztán több csalódás és sikertelenség után elegem lett és elkezdtem lenéző, beszólogatós, nemtörődöm fajta lenni és nem foglalkozni a lányokkal. Azt figyeltem meg, hogy rengeteg nőnek imponál ez, de nem értem miért. Régebben sem voltam a seggükben, nem pitiztem, meg semmi, de akkor valamiért nem vonzottam be őket. Néha kicsit kényelmetlenül érzem magam így, hogy más embert mutatok.

2014. dec. 8. 17:45
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

itt nem arról van szó mesterkélten szerzel meg valamit,hanem kell neki valami amit megszerez és az eszköz meg teljesen mind1

Minden esetben más,


ahogy az egész életben így van,fogod elveszed ami kell.Neki ehhez bukónak kell,lenni legyen az,ha meg kedvesnek kell lenni legyen az. Ez a győzelemről szól,nem holmi tucat ku*-rváról,hanem a sikerről.

2014. dec. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
8# teljesmrertekben egyetertek veled
2014. dec. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
ma 17:47, érdekes nekem eddig nem okozott gondot olyannak mutatni magam amilyennek látni akarnak és mindegyikkel összejöttem hosszabb/rövidebb távra
2014. dec. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!