Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan kell csajozni? Sajnos...

Hogyan kell csajozni? Sajnos nincs bátorságom oda menni senkihez! A nem tudom mit kéne mondani hogy ne égjek be! Lehet hogy fel kéne adnom? Csak szar érzés minden nap ezzel kelni hogy milyen béna vagyok a csajozásba! 25f

Figyelt kérdés
2014. dec. 8. 18:08
 1/10 anonim ***** válasza:
73%

Előbb tedd rendbe önmagad, hogy egyáltalán a nők fel tudjanak rád nézni. Azt az energiát, amit az önsajnálatra fordítasz, fordíthatnád arra, hogy feltárd a benned rejlő problémákat. Mondjuk leírhatod egy papírra, hogy:

- Milyennek látod magad, ha tükörbe nézel?

- Mi az, amire a másik nem felnézhet benned?

- Tiszteled, elfogadod magad? Miért/miért nem?

- Mi az, ami hiányzik belőled? Hogyan érheted el, hogy meg legyen benned?

- Hogyan változtathatsz magadon, hogy férfinak érezhesd magad? Mit gondolsz, mi tesz téged férfivá?


17/L

2014. dec. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Attól még nem merek oda menni egy lányhoz se!
2014. dec. 8. 18:20
 3/10 anonim ***** válasza:

Oda fogsz majd merni menni hozzájuk. De szerinted nem látszik az arcodon, hogy nem vagy rendben legbelül? Nagyon is látszik.


Mellesleg ez egy nagyon jó kihívás az életben. Igen, remegni fogsz, mint a nyárfalevél, lehet, hogy egy épkézláb mondat sem jön ki majd a szádon, lehet, hogy a lány azt mondja, hogy "bocs, nem", de tiéd lesz a tudat, a sikerélmény, hogy mindent megtettél, ami tőled telik, ráadásul az is, hogy "nem is volt ez olyan nagy dolog". És te ebből tanulsz, így legközelebb már könnyebb lesz.


17/L

2014. dec. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
és akkor egy tucatszor be égnék!
2014. dec. 8. 18:31
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Tudod, az életben semmi sincs ingyen. Ha bemész a boltba vásárolni, ott sem fogsz ingyen megkapni semmit sem. Fizetned kell érte.


Az élet ezen terén pedig nem pénzzel fizetsz, hanem azzal, hogy mered-e vállalni, hogy a beégés is megtörténhet. Ha ezt az árat nem vagy hajlandó megfizetni, nem is kapod meg az esélyt, hogy legyen valakid.


No de további jó vegetálást kívánok - mert hogy változtatni nem fogsz -, és kitartást a szomorú, magányos életedhez. Így csak azt éred el, hogy egyedül fogsz megdögleni. És nem is kérek bocsánatot a durva stílusomért, mert te nem vagy férfi. Nincs meg benned a felelősségvállalás, ahogyan a változtatásra való hajlam sem.


17/L

2014. dec. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
még azt se tudom mit kéne mondani valakinek!
2014. dec. 8. 18:53
 7/10 anonim ***** válasza:

Ez nem ok, ez csak kifogás. Ha én (vagy bárki más) mondanék neked tippeket, attól nem fogsz megváltozni. Ugyanolyan gyáva valami maradsz, amilyen most vagy.


17/L

2014. dec. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
de ez is közte van
2014. dec. 8. 19:04
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyjuk. Rád nem érdemes vesztegetnem az időmet.
2014. dec. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Eleg undorito stilusban irogatsz, 17/L!!
2014. dec. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!