Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Bejön egy srác, de már nincs...

Bejön egy srác, de már nincs ürügyem vele találkozni. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Van egy srác a sulimban, barátnőmnek (osztálytársamnak) volt a szalagavatós táncpartnere. Azelőtt nem ismertem, de a próbákon jóban lettünk. Szalagavatón azt mondta, hogy szép vagyok, a keringő után megölelgettük egymást és mondta hogy ügyes vagyok. Volt olyan is, hogy megfogtuk egymás kezét és az egyik ujjával simogatta a kezemet.

Vége a szalagavatónak, nincs több okom találkozni vele. Suliban sosem futunk össze, eddig kétszer ha láttam próbákon kívül. Mit csináljak? Kicsit gáznak érezném megkeresni őt és odamenni hozzá, nem is tudom mit mondhatnék. Ráírás kizárva, rengetegszer megszívtam már ezzel életem során.

Van ötletetek?:)


2014. dec. 9. 20:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Kreálj egyet.
2014. dec. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ha jóban lettetek az nem indok?
2014. dec. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De más egy baráthoz odamenni mint egy kiszemelthez.
2014. dec. 9. 20:46
 4/4 anonim válasza:
Mond el a baratnodnek, hogy tetszik neki a srac. Gondolom ok joban vannak ha egyutt tancoltak. Ezaltal csinalhattok kozosen programokat. Peldaul penteken este uljetek be valahova. Nem feltetlen harman mert az meg is csak ciki. Mire valok a baratok ha nem arra hogy segitsenek? hajra:)
2014. dec. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!