Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek ha a srác már...

Szerintetek ha a srác már többször elhívott találkozni, akkor az már azt jelenti, hogy járni akar velem?

Figyelt kérdés
Már jó ideje beszélgetünk facebookon.

2014. jan. 2. 23:37
 1/9 anonim ***** válasza:
Megvan rá az esély :D Meg ugye ha még nem találkoztatok élőben, vagy nem sokat akkor úgy is meg akar ismerni :D
2014. jan. 2. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
még nem taliztatok? akkor nem, nem jelenti azt,gondolj bele. hány éves vagy? nem lehet hogy járni akarna valaki olyannal akivel még soha nem találkozott élőben. én így vagyok vele legalábbis. lehet hogy nem olyan vonzó,vagy nincs meg a bizsergés. többször elhívott, ez azt jelenti hogy te visszautasítottad? különben annyi van hogy szimpatikus lány vagy neki, potenciális barátnőjelölt ha minden összejön.
2014. jan. 2. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
de már többször találkoztunk is, és előtte már több mint fél éve tartjuk a kapcsolatot facebookon.
2014. jan. 2. 23:59
 4/9 A kérdező kommentje:
és kb 3 évvel idősebb.
2014. jan. 3. 00:00
 5/9 A kérdező kommentje:
tanácstalan vagyok. nem tudom mi lesz ebből. remélem a legjobbakat. szerintetek?
2014. jan. 3. 23:50
 6/9 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, hogy jók az esélyeid nála/szimpatikus vagy számára és jobban megszeretne ismerni téged, hogy kiderüljön számára és persze neked is lehetőséget ad ezáltal, hogy számodra is kiderüljön, hogy összeillenétek-e mint egy pár vagy sem!
2014. márc. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
és kell valamit lépnem,hogy tudja, hogy nekem tetszik, és járnék vele?
2014. márc. 27. 20:52
 8/9 anonim ***** válasza:
Elegendő szerintem ha találkozol vele és részedről is láthatja a hajlandóságot, hogy megszeretnéd ismerni te is őt! ennyi elegendő! Az hogy járni szeretnél vele majd pár személyes találkozó után tisztázd le magadban....
2014. márc. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
már kb. háromszor találkoztunk személyesen.
2014. márc. 27. 21:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!