Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 24-25 fölötti egyedülálló...

24-25 fölötti egyedülálló férfitársaim, akiknek soha nem volt még kapcsolata, ti nem szoktátok néha úgy érezni, hogy már nem is nagyon lenne olyan nő, akit el tudnátok képzelni magatok mellé?

Figyelt kérdés
Nem szoktátok néha úgy érezni, hogy a hátatok közepére sem kéne egy nő? Sokszor vagyok éhes a szerelemre, mert eddig, rövidke életem során összesen kétszer sikerült megtapasztalnom, és ebből kiindulva szinte természetfeletti képességekre tud sarkallni az a tudat, hogy valaki szerelmes belém. (Most tekintsünk el attól, hogy egyik sem volt viszonzott szerelem.) Viszont elérkezik az ember az ezerféle csalódásainak köszönhetően egy olyan pontra, amikor senki iránt nem tud már érezni semmit, emocionálisan kiég. Ti mit gondoltok erről?
2014. dec. 9. 21:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ne add fel, lehet, hogy pont ez a hozzáállás lesz nyerő, ha nem futsz senki után, ők fognak megtalálni.
2014. dec. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
42%

nem hozzám szól a kérdésed, de...

szerintem minden olyan férfi aki azt állítja hogy nem akar senkit alig várja hogy rátaláljon a nagy szerelemre. komolyan fiúk miért kell megjátszani az érzéktelen fatuskót? miközben tele vagytok gyengédséggel. minek elrejteni?

2014. dec. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem a külső ingerektől leszünk olyanok amilyenek, hanem attól ahogy feldolgozzuk ezeket. A kérdésedre igen a válasz, ha ezen változtatni akarsz, az csak rajtad múlik.
2014. dec. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
12%
Szép nic neved van... eze kután ne csodálkozz!
2014. dec. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
#2: Úgy látom, 0%-os lett a válaszod, nem tudom, hogy van-e abban valami, amit írsz. Nyilván valamilyen szintem megvan bennem a bizonyos "gyengédség", "figyelmesség", de úgy érzem, hogy nem kifizetődő körbedobálózni ezekkel a tulajdonságokkal, és így inkább elrejtem a sokadik zsebembe, vagy valami olyan helyre, ahonnan nem sűrűn kell előhúznom. Ennek ellenére dobtam egy zöld kezecskét, nehogy még az legyen, hogy én pontoztalak le.
2014. dec. 9. 21:53
 6/13 A kérdező kommentje:
szinten*
2014. dec. 9. 21:53
 7/13 anonim ***** válasza:
Én nem mondom, hogy feladtam, de már nem keresem egyáltalán. Sőt, tényleg volt, hogy a nő akart párkapcsolatot (még jól is nézett ki), és én hátráltam ki, mert a hátam közepére se kívántam (egy kapcsolatot).
2014. dec. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

kösz a zöld kézért. pont a legkevésbé sem érdekel hány pontom van.

olyan nincs hogy valaki ne akarna párt. én gyakran mondom hogy jó egyedül is de ez marhaság. ott mélyen legbelül mindenki várja hogy megjöjjön Ő. csak jobban esik azt mondani hogy "nekem nek kell senki" mint "nem vagyok elég jó egy kapcsolathoz".

"senki iránt nem tud már érezni semmit" - ilyen nincs

2014. dec. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
#8: Mégsem lehet legyőzni! Ugyanis ha az ajtóban kopogtat a lehetőség, akkor inkább menekülőre fogom. Ez valahogy nem állapot...
2014. dec. 9. 22:07
 10/13 anonim ***** válasza:

"olyan nincs hogy valaki ne akarna párt"


De te ezt aztán honnan tudod, amikor csak magadból bírsz kiindulni??

Nem ismerhetsz minden embert, hogy mit gondol/érez.

2014. dec. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!