Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Éretlen, egy magát könnyen...

Éretlen, egy magát könnyen adó lány változhat, ha valaki igazán szereti? Vélemények?

Figyelt kérdés

Tehát a lány még eléggé "kislány". 26 évesen sok pasinak hamar odaadta magát, könnyen megkapták, és hát dobták is ennek megfelelően. Akkor nyáron hárman is, az utolsó egy másik lányért dobta, és szegényke össze is tört...


kicsit később megint hamar összejött valakivel, és mostmár 27 éves. Pénteken megismerte, szombaton már csók volt, de több nem, mert még idejében rájött hogy ez csak egy "nőcsábász", és kiszállt... viszont egy hétre rá megfogta egy idegen pasi kezét, persze erre azt mondta hogy nem járnak... de mikor ezt számonkérték tőle, elsirta magát, tehát neki nem ez a "dugj meg, dobj el" életforma kell...


a lényeg, hogy nem eredendően "ku.rva" de a viselkedéséből valahogy mégis. Éretlen, kislányos, ámbár tavalyhoz képest fejlődött.

Persze nagyon könnyen kérdezheti valaki, hogy miért is akarna bármilyen "normális" pasi akármit is tőle - a válasz az, hogyha valaki őszintén szeretné ezt a lányt, akkor ő se menne máshoz.


Szerintetek igazam van? Az ilyenek változhatnak? Vagy mindig lesznek "rövidzárlatok" és rámászik másra is?


2014. dec. 10. 21:21
 1/7 anonim ***** válasza:

Mikor kezdett el pasizni?

Éretlennek tűnik. Gondolom szeretne valakit, de nem jött össze hosszabb, hiányoznak dolgok, azért ilyen (legalábbis én azért voltam ilyen). Szerintem minden esetből tanul az ember, majd változik.

2014. dec. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Jó esetben igen, de rendszerint nem tanulnak az emberek a saját hibáikból. Pl. hiába járták már meg ezerszer is ugyanolyan típusú emberekkel, ezeregyedszerre is ugyanolyat választanak. Én úgy gondolom, a lánynak akkor lenne igazán esélye a változásra, ha kiderítené a viselkedése mélyebb okait, és megpróbálna helyretenni mindent.
2014. dec. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nem tudom, mert akkor, régebben még úgy volt, hogy "nem bizom a pasikban", tehát oké, összejön valakivel ha jó pasi, de nem bizik bennük tökéletesen, tehát a hibát egyenlőre nem önmagában keresi...
2014. dec. 10. 21:32
 4/7 anonim ***** válasza:

Erre csak annyit tudok mondani hogy "kutyából sose lesz szalonna!" nem rossz indulatúságból írom. De én is találkoztam ilyen lánnyal és nem változott meg sajnos..

Úgymond az ilyen leányzók könnyű úton akarnak boldogok, szerelmesek lenni azt gondolják hogy össze jönnek valakivel viszonylag rövid időn belül és hamar dőlnek akkor már lesz happy, meg szerelem. Hát nagyot téved az ilyen!

Szerintem egy ilyennel nem éri meg szóba állni!:)

üdv : 16L

2014. dec. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

én meg nem akarok visszamutogatni, dehát te még csak 16 éveske vagy :)


azért szóbaállni még lehet velük, vannak ezeknél jóval rosszabb nők...

2014. dec. 10. 22:04
 6/7 anonim ***** válasza:
De szívesen megváltoztatnám :)
2014. dec. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az igaz hogy még csak 16 vagyok de szerintem jobb a gondolkodásom pár fiatal lánynál. Nem egóból írom! :)

De ha lány is tutira meg akar változni akkor még talán van esély! :)

2014. dec. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!