Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan tudnám elfelejteni...

Hogyan tudnám elfelejteni hogy ne szeressem?

Figyelt kérdés
Van egy lány már 2 éve ismerjuk egymást osztálytársak vagyuk és nagyon jóban vagyun.eggyik legjobb lány barátom. Beleszerettem már fél éve, nemtudom tetszem-e neki de nemnagy esély van rá. Elakarnám felejteni de nemtudom mert mindenap látom az iskolában és nemakarok vele nem nem beszélni mert nemakarok vele bunkó lenni mert szeretem nemtudom mitcsináljak.
2014. dec. 11. 17:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Es milenne ha elmondanad neki, h mit erzel iranta?
2014. dec. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Gondolkoztam már ezen de osztálytársam lessz még jóesetbe 2 évig és nemtudom.ha most elmondanám neki akkor nagyon rosszlenne ugy iskolába járnom ha például nemkellenék neki. Ezért jobblene inkáb elfelejteni
2014. dec. 11. 18:14
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem, mindenkepp mondd el neki. Es ha osztalytarsad marad 2 evig? Mi lesz. Rossz esetben semmi:D jo esetben meg osszejottok, es az a lenyeg:)sot lehet h varja, h megmondd neki.
2014. dec. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nemtudom, de fogalmam sincs hogy hogy mondjam el neki, mert peldaul akit nemismerek annyira avval konnyeb lenne.

De neki nemtudom hogy mondjam el.

2014. dec. 11. 18:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!