Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 5 nap alatt elfelejteni?

5 nap alatt elfelejteni?

Figyelt kérdés

Egy sráccal sokat hülyéskedtünk, jóban voltunk. Mondta akkor, hogy érdeklem, de épp volt valakije. Aztán egy évig nem beszéltünk, mert nekem is lett kapcsolatom.

Pár napja megkeresett, hogy 1,5 éve szerelmes belém, velem akart volna élni, és még mindig akar, de mivel kapcsolatom van, minden jót, hagyjuk. És aztán már csak barátilag beszélgettünk. Mondta, hogy majd beszélünk.

Eltelt 5 nap, eszébe se jut megkeresni.


Bevallotta és kiábrándult?


2014. nov. 18. 18:39
 1/7 A kérdező kommentje:

Vagy megutált?

Lájkoltam egy fotóját, erre letiltott chaten.

2014. nov. 18. 18:40
 2/7 anonim ***** válasza:
Arcul fog csapni az igazság: Meg akart hágni, de nem adtad magad... Ezért mondott minden szépet és jót. Majd ment tovább a következő hölgyre... Ennyi
2014. nov. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Beszélj vele mindenképp hívd akármi addig úgysem nyugszol meg.
2014. nov. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem igaz.

1,5 éve nincs senkije. És ha össze is jöttünk volna, távkapcsolattal kellett volna kezdeni.

2014. nov. 18. 18:42
 5/7 anonim ***** válasza:
Fiúként hasonló helyzetben vagyok bár itt a kapcsolat lenne lehetetlen, és én nyíltan elmondtam a lánynak hogy inkább elfelejtem, mert barátilag nem tudok rá tekinteni. Lehet, hogy ő is így gondolkodik, ha nem beszélgettek könnyebb neki, mert egyébként iszonyatos kín tud lenni.
2014. nov. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Utolsó, ez lehetséges.

Mert mikor nekem lett barátom, onnantól nem keresett többet. Aztán mikor szakítottak az exével, azt megírta üzenetben. Aztán sokáig nem beszéltünk.

Néhány naponta rrámírt, hogy szia, de ha válaszoltam semmi. Aztán egyik nap ráért/rászánta magát, és mondott pár dolgot.

2014. nov. 18. 18:46
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is így voltam, de nem az ő fejével gondolkodok ez csak egy tipp.
2014. nov. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!