Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van egy srác, aki hihetetlenül...

Van egy srác, aki hihetetlenül tetszik viszont most ment új suliba. (egy évvel idősebb nálam). Mit csináljak? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Szóval mikor egy suliba jártunk, akkor írogatott facebookon, sőt még szólt is, hogy írjak neki, meg nézett, beszélt hozzám stb..puszikat küldött:D

Viszont a legjobb barátja egy lány volt, akivel nem bírtuk egymást. Néhány napja meg küldtem a haveromról egy fotót snapchaten, hogy "Imádom XY-t" erre elküldte nekem azt, hogy "Imádom ennek a csajnak a seggét..." És egy csajról fotót. Ez most mi? És mit csináljak? 17/L



2014. dec. 11. 21:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem így fair.
2014. dec. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De én egy csomó nevető jellel írtam meg minden...és egy darab szívecskével. +én mystory-ba tettem ki a fotót, őmpedig személyesen küldte el neke. Meg aztán nem volt köztünk semmi komoly szóval nem értem ez miért "fair" így..
2014. dec. 11. 21:16
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezen nem kell parázni, lehet hogy te ezen felakadsz, de mi ezt szoktuk csinálni. Nem téged akart bántani, csak vmi folytán mi így mutatjuk ki, hogy imádjuk a jó seggeket :D
2014. dec. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Akkor talalkozz vele, lesz ami lesz :D
2014. dec. 29. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!