Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha egy srác tudja, hogy...

Ha egy srác tudja, hogy tetszik nekem, de nem lép, viszont olyan, mintha meglenne rám sértődve és bámul, az most mit jelent?

Figyelt kérdés
2014. dec. 12. 14:33
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem nem jössz be neki. És nem tetszik neki, hogy nézed. Ilyenkor akarva, akaratlanul azt nézi, hogy nézed-e. 20/F
2014. dec. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát azért nem értem, mert olyan, mintha azért lenne megsértődve, mert nem közelítek, ha meg bámultam, rám mosolygott...
2014. dec. 12. 14:43
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Érdekes lenne, ha te kezdeményeznél... Legyen férfi akkor és lépjen ő.
2014. dec. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát ne haragudj, de szerintem pont az a baja, hogy gyávának tart... ha tudja, hogy tetszik neked Te pedig nem mersz lépni... én a helyében biztos nem kezdeményeznék nálad. Ez hülyeség, hogy a fiú/férfi dolga. Annak a dolga, aki kinézte a másikat.


Ha kell neked, lépj te. Teljesen érthető, hogy várja, hogy lépj és nem tesz semmit. Fordított esetben neki kéne lépni, nyilván. De így nem.

Ezt várhatod....

2014. dec. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Amúgy biztos tudja? Nem csak te gondolod ezt?
2014. dec. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Fél,nem mer lépni,mert ő se tudja biztosra hogy te is vonzodsz e hozzá
2014. dec. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!