Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ennek mi értelme van? (lent)

Ennek mi értelme van? (lent)

Figyelt kérdés
Szóval adott egy fickó, akivel 1 hónappal ezelőtt csókolóztam egy buliban. Nem csókolt valami jól, de ahogy simogatott, az jól esett. Már 1 hónapja beszélgetünk facebookon, sok mindent megvitattunk már, de nem utalt arra, hogy találkozzunk vagy valami. Pedig nem lakik messze tőlem. Ő kezdeményezte a beszélgetést. Azt vettem észre, hogyha gyakrabban írok, ő is gyakrabban ír, de hogyha kihagyok 1 napot és nem írok vissza, akkor következő nap ő is egy napig nem ír vissza. Na most ennek mi értelme van? Akar tőlem valamit (én nem szeretnék most kapcsolatot, mert egy hosszú kapcsolaton vagyok túl, de buliba "kiélni" magam kényelmes megoldás) vagy nem? Honnan lehet ezt tudni?
2014. nov. 15. 15:09
 1/5 anonim ***** válasza:
hát valszeg nem bízik magába és nem akarja úgy tűnjön h nyomul rád
2014. nov. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
" (én nem szeretnék most kapcsolatot, mert egy hosszú kapcsolaton vagyok túl, de buliba "kiélni" magam kényelmes megoldás)" Valoszinüleg a mondatod elsö részét tudatositottad vele. Probáld a második részét is!
2014. nov. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Most akkor mit is akarsz?
2014. nov. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Aztán miért nem kérdezel rá tőle?
2014. nov. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem nagyon akarok semmit, mert nem lenne most időm kapcsolatra, rá kell hajtanom a tanulásra, mert jövőre érettségizek. Meg nincs kedvem, a volt barátom az osztálytársam, nem tudok még így továbblépni.

Nem kérdezek rá, az nyomulás, meg nem tudom...

2014. nov. 15. 15:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!