Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Amikor leírom kivel élek, mik...

Amikor leírom kivel élek, mik a terveim, komoly kapcs, stb, utána miért lépnek ki, úgy hogymagáról nem írt semmit?

Figyelt kérdés
2014. dec. 13. 10:18
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

mármint egyedül, vagy szülőkkel


szóval írok magamról, "kiadom" magam nagy őszintén, utána elköszönnek...azt mire véljem?

2014. dec. 13. 10:19
 2/11 anonim ***** válasza:
Na próbáljuk ki, írd le!
2014. dec. 13. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én is hülyének néznélek ha csak úgy elkezdenéd nekem mesélni az életed.
2014. dec. 13. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha valaki csak egy-két alkalmat akar tőled, akkor neki nem illik be a komoly kapcsolat.
2014. dec. 13. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha így kezdesz, az nekem kicsit erős kezdésnek hangzik. Először könnyedebb témákról mesélj, mit csinálsz, mi a hobbid, persze ezeket is hozd elő, amiket írtál, de ne az első körben.
2014. dec. 13. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

kérdezte milyen terveim vannak

én meg írtam valakivel együtt efjlődni, házat venni, gyerekek, addig meg csak ismerkedek, csak úgy barátkozom is.

meg szeretnék utazgatni, de sokaknak még jogsija sincs, nemigen találok megfelelőt magamnak.


és úgy éreztem hogy mintha a volt oszttársam lenne, erre rákérdeztem.


mindenrre azt írja, mennie kell, szia

2014. dec. 13. 11:01
 7/11 A kérdező kommentje:
privire: én nem tudok biztonsággal vezetni, így a páromnak kellene, ha lenne..
2014. dec. 13. 11:05
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem jött le igazán... te fiú/férfi vagy lány/nő vagy?


Ha lány/nő, akkor valszeg szexre mennek és túl komoly vagy nekik, tehát tovább állnak.


Ha fiú/férfi, lehet ugyan ez, de lehet az is, hogy pénzéhes embereket fogtál aki, akik szerint ezeket a /te/ dolgod egyedül előteremteni, ők meg majd beülnek a készbe. Ilyen esetben pedig jobb is, hogy leléptek.

2014. dec. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
köszi, akkor nincs mitől tartanom, nem bennem a hiba?
2014. dec. 13. 12:09
 10/11 anonim ***** válasza:
Biztosan siralmasnak tartják az életed és a terveid ezért jobbnak látják ha nem bántanak és csöndben békén hagynak.
2014. dec. 13. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!