Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ciki, ha ráírok? Néhány napja...

Ciki, ha ráírok? Néhány napja ismerkedtem meg egy fiúval.

Figyelt kérdés
Nagyon jól elvoltunk, sokat beszéltünk, kicsit táncoltunk, és olyan aranyos volt, egyáltalán nem ez a "menjünk szobára 5 perc ismerettség után" típusú srác. Fel is vettük egymást facebookon, és azóta semmi. Látom, hogy fent van, de nem ír. Lehet, hogy félénk vagy az is lehet, hogy már nem is akar velem beszélni/találkozni? De akkor mi értelme volt a felvételnek, nem értem.

2014. dec. 13. 20:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem!
2014. dec. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ő pontosan ezt gondolja amit te:)írj rá:)
2014. dec. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Írj rá egyszer kétszer, beszélgess vele, nyugodtan. Utána viszont várj, hogy megkeres e téged! :) Ha igen, akkor egyértelműen érdekled, akkor tegyél rá célzást, hogy szívesen találkozol vele. Ha nem, akkor viszont nem lesz belőle semmi sem. :)
2014. dec. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nyugodtan irj rá! :)
2014. dec. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Írj.
2014. dec. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat. Csak az a baj, hogy én is parázok, mert ha meg nem válaszol, akkor tökre gáznak érzem majd magam. Nem vagyok már tini és olyan jó lenne, ha fiú létére ő kezdeményezne. Mondjuk ő jött oda akkor este...
2014. dec. 13. 20:10
 7/7 anonim válasza:
Jaj nagy gáz, semmi nem lesz, és ha nem válaszol, akkor biztos meg is érdemli! :) Ne aggódj ilyeneken, nem mutogatja a barátainak, hogy hé nézd milyen hülye csaj. :)
2014. dec. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!