Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek egy középkorú...

Szerintetek egy középkorú ember bele tud szeretni egy fiatalabba?

Figyelt kérdés
Mondjuk egy 50 év körüli ember egy nála 10-20 évvel fiatalabb illetőbe. Férfi az idősebb, nő a fiatalabb.

2014. dec. 14. 15:39
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A szerelem nincs korhoz kötve..de ezt 50 évesen tudnod kene
2014. dec. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Én vagyok a fiatalabb, a nő, és én ugyan nagyon szeretem az illetőt (ismerősök vagyunk), de fogalmam sincs ő hogy tekint rám. Fel sem merem hozni a témát, nem akarom kínos helyzetbe hozni, ha esetleg mégsem...
2014. dec. 14. 15:43
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

10-20 évvel fiatalabbal és rólad van szó?

Azt sem tudod, hogy pontosan hány éves vagy, vagy mi?

Miért ne tudna amúgy beleszeretni egy harminc-negyven évesbe? Simán!

Még egy húszévesbe is, sőt abba annál inkább!

2014. dec. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Tudom mennyi vagyok, de anonim szeretnék maradni, ezért írtam ennyire tágan értelmezhetően a kérdést, de a lényeg szerintem benne van!


Fogalmam sincs mit tegyek, mi lenne a helyes, ha vallanék neki, vagy ha megmaradnék a háttérben, igaz szenvedve, de legalább őt megkímélném... 25 éves vagyok egyébként.

2014. dec. 14. 15:50
 5/10 anonim ***** válasza:

De most mi a szitu?

Van családja vagy egyedülálló, mert az egyáltalán nem mindegy.

Ha van családja és ott nincs semmi gubanc, te meg a szeretője vagy, akkor ne hidd el, hogy majd elválik a kedvedért meg ilyesmi.

Ha egyedülálló akkor meg miért ne próbálhatnátok meg?

2014. dec. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Legjobb tudomásom szerint egyedülálló, ugyan van egy fia.

Engem személy szerint nem zavarna. De nem merek ezzel az egésszel elé állni, elég sok napot töltünk együtt, látjuk egymást, félek hogy a vallomásom a kapcsolat rovására menne, ha esetleg a részéről nincsenek érzelmek...

2014. dec. 14. 15:54
 7/10 anonim ***** válasza:

Mégis miért tennél bármilyen vallomást? Ilyet még férfiként sem szabad csinálni, egy nőnek meg egyenesen tilos!

Vagy elmélyül a kapcsolat vagy nem, ha igen akkor már úgyis látni fogod, hogy vannak-e érzelmei irántad, de eszedbe ne jusson vallomást tenni! Jézusom!

2014. dec. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Jó, annyira sokszor nem voltam szerelmes... :) Persze nem ő az első, de próbálom úgy irányítani a dolgokat...
2014. dec. 14. 16:08
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem se add ki magad,mert az veszélyes játék.Pláne,ha mondjuk egy helyen dolgoztok,vagy ilyesmi,mert ha rosszul sül el,utána baromi kínos egymás szemébe nézni.Ha lépni akar feléd,fog ő lépni,az biztos,de te ne menj utána semmiképpen!Egyébként meg a szerelem nem korhoz kötött dolog,nem ismer korkülönbséget,vagy hasonlókat.
2014. dec. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Ó, igyekszem akkor ezt észben tartani. De változatlanul próbálok közelebb kerülni hozzá.

Én inkább attól tartok hogy őt visszatartja, hogy mit gondolnak mások, hogy ő egy ennyivel fiatalabbal, stb...

2014. dec. 14. 16:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!