Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nagyon szeretnék már barátnőt,...

Nagyon szeretnék már barátnőt, hogy szerezzek?

Figyelt kérdés
17 Éves srác vagyok. Nagyon el vagyok keseredve mostanában, hogy miért vagyok ilyen szerencsétlen. Minden haveromnak kezd csaja lenni nekem meg még randiról se volt szó. Bulizni egyáltalán nem járok, sportolni se sportolok. Ismerkedni hol tudnék aho legalább szóba is állnak velem? külsőmet is szinte minden lány kritizálja de nem tudom mit kellene megváltoztatnom. Törődjek bele hogy gusztustalanul ronda vagyok? kösszönöm.
2014. dec. 14. 19:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Próbálkozz fel a fejjel. En átlagosnak mondom magam de igy se talál meg a szerelm. Pedig barátnővel nem lett volna rossz szilveszterezni...na mimd1 15F
2014. dec. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Küldj egy képet priviben, hát lehet tanácsot adni.
2014. dec. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Küldesz képet? 16l
2014. dec. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerezz be a Lehel téri piacon.
2014. dec. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ne legyél elkeseredve... Én is 17 vagyok, sokak szerint még jól is nézek ki, de mégse találok barátnőt...
2014. dec. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Beszélgess lányokkal.
2014. dec. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat.
2014. dec. 14. 20:39
 8/8 anonim válasza:
Dehogy suliban probalkozz a fiatalabbaknal. Ott konnyen talalhatsz olyat akinek tetszel. Vagy irj ra fb.n valamelyik osztalytarsadra es beszelgessetek. 1 kommentelő kepzeld azt el hogy szilveszter elott egy hettel szakit veled a baratnod :/ . Ennel nincs nagyon rosszabb... 15/F
2014. dec. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!