Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan szerezzek barátnőt 13...

Hogyan szerezzek barátnőt 13 évesen?

Figyelt kérdés

Régebben volt e lány akivel sokat találkoztunk és egyröl egyre közelebb kerültünk egymáshoz.

egyszer valaki azt írta hogy úgy lessz ő is szerelmes,ha megcsókolom,hát így is lett,de utánna pofán vágott,és el ment. :(

Szeretnék egy teljesen tiszta lappal indulni egy másik csajnál.


pár szó magamról:13 éves vagyok,tudomásom szerint jófej,de könnyen felbőszíthető vagyok,DE A LÁNYOKRA SOSEM TUDTAM SEMMIÉRT HARAGUDNI


2014. júl. 7. 13:02
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
73%
Kicsi vagy még! Inkább élvezd az életet és lesz még időd azzal foglalkozni, hogy barátnőd legyen meg veszekedni vele.. :D Ne akart tönkre tenni a gyermek korodat!! 16/L
2014. júl. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Hát igazábol már nincs nagyon gyerek korom.

semmi olyannal nem foglalkozom ami gyereknek való.

2014. júl. 7. 13:05
 3/19 anonim ***** válasza:
67%
Hagyd a lányokat, ebben a korban úgyis csak bosszúságot okoznak majd.
2014. júl. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
74%
Pedig az írásodból, megszólalásodból ítélve nagyon gyerek vagy még, komolyan nem nagyon fognak venni érettebb lányok, hidd el. Nőj fel előbb.
2014. júl. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
61%
Inkább vonulj a sarokba egy kicsit böszülni!
2014. júl. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:
Hidd el, hogy még gyerek vagy... Lehet, hogy úgy érzed, hogy már nem, de később megbánnád, ha nem használod ki az időt. Ha megkérdeznél 10 felnőttet, hogy lennének-e ismét gyerekek, mind igennel válaszolna
2014. júl. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Kicsi vagy még:D
2014. júl. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Én falusi vagyok, és 13 évesen mindig összegyűltünk kb. 10 gyerekkel és mentünk biciklizni az erdőbe... még bunkink is volt amiért "háborúztunk" a többi gyerekkel. Szerintem nagyon jó gyerekkorom volt és nem maradtam le semmiről;)
2014. júl. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:
13 évesen fociztunk kint az utcán a haverokkal, bicikliztünk... :')
2014. júl. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

én nem szoktam se focizni,se biciglizni.

szervereket adok bérbe,robotokat rakok össze,és különféle termékeket állítok elő.

szerintetek ez gyereknek való dolog?

2014. júl. 7. 15:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!