Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van ennyi nőgyűlölő,...

Miért van ennyi nőgyűlölő, önsajnáltató férfi itt?

Figyelt kérdés

naponta van legalább 10 olyan kérdés, hogy a nők miért ilyen szemét k.urvák (leegyszerűsítve) meg miért sokkal könnyebb nekik, mint a férfiaknak blabla. ehhez annyit fűznék hozzá, hogy:


- néhány negatív tapasztalat miatt nem kell általánosítani. természetesen vannak pénzéhes, felszínes nők, mint ahogy vannak pénzéhes, felszínes férfiak is. de attól még nem az összes olyan.


- felesleges azon szenvedni, hogy melyik nemnek könnyebb. a férfiaknak is megvannak a maguk gondjai és a nőknek is. értelmetlen ezen vitatkozni, mert ha már férfinak születtél, akkor ez így is marad és (jobb esetben) soha az életbe' nem leszel nő, kár emiatt rinyálni. az önsajnáltatás helyett inkább tenni kéne valamit.


- bármilyen hihetetlen, van olyan nő, akinek nem az a fontos, hogy gazdag legyél, kigyúrt legyél, 2 méter magas legyél és 25 centis péniszed legyen. persze van olyan is, akinek igen, de talán nem üresfejű, kikent, csinos macákkal kéne kezdeni és akkor nem érne ennyi csalódás.


- nőket is ért már szerelmi csalódás, nem csak férfiakat. nőket is csaltak már meg, törték össze a szívüket, használtak ki stb. ez nem ettől függ.


- felszínesség ide vagy oda, valljuk be őszintén: férfiként te sem állnál össze egy 100 kilós, zsíros hajú, narancsbőrös, pattanásos, izzadságszagú, kinyúlt melegítőben járó, zsíros hajú nővel. ugye?


- talán nem mindig a másikban kéne keresni a hibát. nem lehet, hogy nem azzal a többmillió nővel van a gond (az ÖSSZESSEL), hanem inkább azzal az egy férfival, aki minden nőneműben a gonosz hárpiát látja és senki sem felel meg neki?


- nem ártana némi önkritika sem. ha te buta vagy, csúnya, műveletlen, humortalan, csapodár stb, akkor miért várod el, hogy az intelligens, csinos, jó alakú, kedves, szexis, házias nők majd maguktól a lábad elé vetik magukat?


- változtatni pedig sosem késő. ha tudod, hogy a nőknek a kigyúrt férfiak kellenek (ami nem feltétlenül igaz), akkor miért nem teszel érte, hogy te is kigyúrt férfi legyél? például.. ja, hogy siránkozni és másokat szidni egyszerűbb.



2014. dec. 15. 10:22
 1/10 anonim ***** válasza:
a pasim is ilyen, 1 órája dobtam...
2014. dec. 15. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Buford Tannen ***** válasza:
62%
ezzel most feleslegesen fárasztottad magad,úgyse fogják fel akiknek szántad:D
2014. dec. 15. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
szerintem helyes hogy leírta, páran elgondolkodhatnának rajta...
2014. dec. 15. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
58%
Itt a legtöbb kérdés értelmetlen baromság. :D
2014. dec. 15. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem vagyok ilyen férfi,de:

A felszínesseghez hozott peldad hülyeseg. Ennyire igenytelen emberrel termeszetes hogy senki se áll össze l. De en gyakran latom hogy igenyes,normalis külsejű sracokat raznak le mert nem elegge helyesek.


-"miert nem teszel erte hogy kigyurt ferfi legyel" Évtizedes sportmúlttal a hatam mögött szar testem van külonfele okokból.


-"nem felszínes macakkal kene kezdeni" Rengeteg "normalis",visszafogott,egyetemista lanynak is ezek az elvarasai.

2014. dec. 15. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

#5 nyilván az egy szélsőséges példa volt, de egyrészt ezzel csak azt akartam illusztrálni, hogy egyesek mennyire meg vannak lepődve, hogy a nőknek számít a külső, közben nekik is legalább ugyanolyan elvárásaik vannak. igen, a külső számít, nem CSAK az, de számít. ezen mindenkinek túl kéne lépnie. másrészt meg honnan tudod, hogy ezek a férfiak nem az általam leírt nő hímnemű megfelelői? biztos vannak olyanok is, akiknek a normális, átlagos, helyes srácok nem elegek, de ha végignézek az ismerőseimen, azért a legtöbb ilyen srácnak van barátnője. sőt, még a csúnyábbak is sokszor vannak párkapcsolatban.


azt meg sajnálom, hogy szar a tested, de ez a gyúrás is csak egy példa volt. azért aki elkezd foglalkozni magával, azon látszik az eredmény. de ezt a nőkre is mondhatnám, hiába sírok én 120 kilósan azon, hogy a férfiaknak a vékony lányok tetszenek, ha utána két pofára tömöm magamba a csokit és szidom a rohadt felszínes idiótákat.


nem tudom, te milyen 'normális' egyetemista lányokat ismersz, de pl. az én normális egyetemista (szingli) barátnőimnek nincsenek ilyen irreális elvárásai. tényleg elég csak körülnézni, csomó átlagos, normális párocska van mindenhol.

2014. dec. 15. 11:27
 7/10 anonim ***** válasza:
Férfigyűlölő kérdésből ugyanannyi van.
2014. dec. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ámen!

Igazából nagyon szép hogy így le írtad de akiknek szól nem fogja figyelme venni mert ők úgy gondolják hogy a nők a szarnál is rosszabbak és tesznek a nők véleményére!


Én is adtam már tanácsot olyan férfinak aki gyűlöli a nőket!

"Hogy ha ennyire nem jön be neki az ellenkező nem akkor keressen magának a saját neméből :D"


sajnos nem válaszolt rá semmit....:D

2014. dec. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Mert ilyen sok az öntelt, férfigyűlölő nő. :D

De most komolyan. Túl nagyok lettek az igények. Mindkét félnél. ÉS azok a férfiak akik magasra teszik a lécet eséllyel futnak bele olyan nőkbe akiknél szintén magasan van a léc. A vége siránkozás itt.

2014. dec. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nos, feltételezhetőleg, akik itt gyülekeznek, internetfüggők, a kockák pedig nem a nők bálványai. Más érdeklődési körű emberek mással foglalkoznak, más a véleményük.
2014. dec. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!