Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Az zavarja az embereket a...

Az zavarja az embereket a komolyabb ismerkedésben, ha nem vagyok ugyan olyan mint a többi ember?

Figyelt kérdés
Nem olvadok be a tömegbe és van személyiségem. Nem vagyok divatos, inkább hippi aki folk metált hallgat. Lehet hogy ez zavarja az embereket?
2014. dec. 16. 22:51
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha jól nézel ki, akkor bérgyilkos is lehetsz, lesz nőd. :)
2014. dec. 16. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
ha tróger és uninteligens vagy,akkor zavaró
2014. dec. 16. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Engem biztosan nem.
2014. dec. 16. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Aki az egyéniségeket kedveli annál inkább előny.
2014. dec. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 To7ka ***** válasza:
Ha kiszedjük a hippit és a folk metált akkor ismerkedésben kifejezetten vonzó ha valaki egyedi. Fogalmam sincs mit takar ez stílusilag, de ha valami extrém viselkedés és öltözködés társul hozzá, akkor pl az már csak egy kisebb rétegnek lesz szimpatikus. Pl ha raszta hajad van, magad után húzod a gatyád, etc (előítéletek nélkül írtam extrémebb példákat!:)) az pl zavarhatja
2014. dec. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hosszú hajam van és egy fekete bőrkabátban rohangálok és elfelejtettem írni hogy 15 vagyok. És nem vagyok divat követő szóval nincs letolva a gatyám sőt piercingem sincs és még nem is festem a hajamat :D
2014. dec. 16. 22:57
 7/10 anonim ***** válasza:
Jól van, ne itt hipszterkedj.
2014. dec. 16. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 opened paradise ***** válasza:
A kettő kicsit üti nekem egymást,de ezek speciel nem zavarnának.
2014. dec. 16. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha van egy ember, arról el tudom dönteni, hogy tetszik-e vagy sem. Kategóriákba nem szeretek bele.
2014. dec. 16. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem valószínűleg bejönne. Pontosan azt szeretem, ha valaki egyedi, és nem olvad be.

Más módon, de én is teljesen kitűnök a normális emberek közül.

2014. dec. 17. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!