Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Kínos sztori, megszakítsam...

Kínos sztori, megszakítsam vele a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Suliban megismertem egy lányt, még szeptemberben. Aztán elkezdtünk egy csomót lógni. Együtt tanultunk, miegymás. Ment a lelkizés, kocsmázás stb. Aztán kezdtek jönni a furcsaságok.


1. A csávójánál vannak a macskái, de azért nem tudja otthagyni, mert nincs hova vinnie őket, a csaj ugyanis haza költözött. Erre én felajánlottam, hogy szívesen magamhoz veszem őket. (Jaj, utólag.)

2. Észrevettem, hogy iszonyatosan népszerű, előfordul, hogy odamegy hozzá 4-5 ember. Olyankor elfelejti, hogy létezem.

3. Azt mondta, hogy neki tökmindegy, hogy szólok-e hozzá a jövőben, mert azon úgyse tud változtatni. De amikor nem mentem el egy rendezvény utáni közös sörözgetésre, akkor igencsak megsértődött.

4. Minden mindegy alapon írtam neki egy novellát, afféle "szakítólevélként". Nem hozott túl sok reakciót. :)

5. Ezt követően, nem sokkal elkezdett cseszegetni a kinézetemmel.

6. A slusszpoén pedig az, hogy eldöntöttük ketten, hogy nyáron megyünk majd táborozni, erre elkezdett beszervezni plusz embereket. A "leveles" incidens óta még a közös tanulásra is 3. főt hoz. :D


(De amikor közöltem vele, hogy szarik ő a fejemre, akkor azt mondta, hogy az ismerősei közül velem lóg a legtöbbet...)


10-es skálán mennyire vagyok balfék, 10?


2014. dec. 17. 10:24
 1/6 anonim ***** válasza:

10.:(

Szerintem nem 'szarik a fejedre', hanem veled ellentétben ő csak barátként kezel. Miért nem ültök le megbeszélni ezeket?

2014. dec. 17. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Abból a szempontból balfék vagy, hogy azt hiszed, ebből még lehet valami barátságon kívül.
2014. dec. 17. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ja, sejtettem én. Sebaj, majd legközelebb. :D
2014. dec. 17. 10:41
 4/6 anonim ***** válasza:

1-es vagyok

Igen, én is úgy értettem a 10-est ...

2014. dec. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

A lány nincs tisztában sem önmagával sem a környezetével.

Nem érdemes foglalkozni vele komolyabban. Bunkó leszek, de az ilyen lányokat kefélik meg, aztán dobják ki őket.

2014. dec. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Ezt mi alapján mondod?


Egyébként, tisztában vagyok én vele, hogy mindössze barátok vagyunk, és valószínűleg még egy rövid ideig azok leszünk, és annyi. De én úgy látom, hogyha én nem keresném, akkor ahogy írtam, szarna a fejemre.

2014. dec. 17. 17:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!