Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, volt már olyan hogy...

Lányok, volt már olyan hogy összejöttél egy fiúval, akit szerettél, de egyértelmű volt, hogy ő nem szerelmes beléd, csak kell neki "valami csaj"? Nem bántad meg? Nem volt megalázó?

Figyelt kérdés
2014. dec. 17. 12:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Van annyi tartásom, hogy ilyet ne tegyek, szerintem sokkal rosszabb, ha csak hiánypótló lennék, mint a tudat, hogy mást szeret. Én megalázónak érezném. 20/L
2014. dec. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Volt pár napig. Annyi különbséggel hogy én sem szerettem. És tényleg csak azért kellettem neki, hogy legyen kit mutogatnia.

Így utólag bánom, hogy belementem. Nem szabad "járunk?" "Járjunk" kapcsolatba belemenni.

2014. dec. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Eddig egyszer voltam szerelmes, és akkor volt annyi tartásom nekem is, hogy ne menjek bele. Nem volt kölcsönös akkor sem, és most sem az, de közben rájöttem, hogy milyen ritka, hogy érzek valamit valaki iránt, és nem tudom, hogy nem érné-e meg, hogy csak egy kicsit, pár napig talán boldog lehetnék...
2014. dec. 17. 13:00
 4/4 anonim ***** válasza:

#3


Én pl sajnos pont olyan srác vagyok aki belemenne.


De tudjátok mi rosszabb ennél? Mikor a partnered (mindegy férfi vagy nő) elszínészkedik valamit, csak hogy úgy tűnjön mintha jó lenne a dolog meg lenne bennetek közös vonás pár...


Aztán szakítás után kiderül hogy az egész színjáték volt, esetleg kegyelemdöfésként össze is jön valami sokkal taplóbb vagy flegmább alakkal.

2014. dec. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!