Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit csináljak, ha hosszú idő...

Mit csináljak, ha hosszú idő óta egyszerűen nem találok párt és nagyon szenvedek egyedül?

Figyelt kérdés

Nem vagyok kapcsolatfüggő mielőtt valaki ezt írná. Már 2 éve nincs párom és egész jól bírtam, el vagyok egyedül is. De az utóbbi néhány hónapban már nem érzem jól magam. Nagyon hiányzik a kölcsönös szerelem, a testi közelség. Igazából kínlódom egész nap. Semmire nem tudok koncentrálni, aludni sem tudok már. Nyitott szemmel járok és ismerkedek, de valahogy nem sikerül olyannal találkozni, akivel kialakulhatna bármiféle kapcsolat. Nagyon el vagyok keseredve. Úgy érzem bekattanok.

Itt nem szeretnék ismerkedni, inkább csak tanácsot adjon aki tud, hogyan lehet ezt kibírni. Köszi!

26/N



2014. nov. 26. 18:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát, üdv a klubban. Remélem azért kapsz értelmes választ is. Ha igen, érdekel engem is :) 23F
2014. nov. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az igényekből lejjebb kell adni és ne zavarjon ha 20 évvel idősebb nálad vagy 10-el fiatalabb...
2014. nov. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Kicsit tágra sikerültek azért ezek a határok....20 évvel idősebb??? Apám 48, akkor szinte vele egykorú lenne, na ne már!! És 16 éves fiúval??? Ez elég nevetséges lenne azért. Meg hát így 26 évesen szeretnék egy felnőtt embert, ez nem nagy igény. Meg az se hogy ne apám haverja legyen.
2014. nov. 26. 21:29
 4/9 anonim válasza:
Tanulj te is molekuláris biológiát, nekem segít. 23/f
2014. nov. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Pontosan ez a helyzet nálam is. Szinte 2 éve,hogy szingli vagyok.Ez idő alatt számos embert megismertem de senki még csak nem is flörtölt velem komolyabban.Már hónapok óta nyomaszt az egyedüllét de nem tudom mit tehetnék azon kívül,hogy nyitott és barátságos vagyok mindenkivel.

22l

2014. nov. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én lefoglalom magam sokféle hobbival. Néha próbálok csajozni is, hátha sikerül valami, de az esélyek egyre csak csökkenni látszanak. Mivel ezen a területen szinte csak kudarcélményekre számíthatok, inkább olyan dolgokra koncentrálok, amikben jobb vagyok, és a sikerek fellelkesíthetnek.


32/F/öt éve egyedül

2014. nov. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én nyertem, tíz évvel! De engem már nem zavar.
2014. nov. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Üdv a klubban :) ....az pedig hülyeség hogy ,,,,itt nem ismerkedni akarok,,, ...mivel sose tudhatod hol botlasz bele abba akivel elmondásod szerint meglenne a kölcsönös szerelem. 27F
2015. febr. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 shame123 válasza:
5 év távlatából lett valamilyen változás? :D
2020. febr. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!