Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Gyakran hallom férfiaktól,...

Gyakran hallom férfiaktól, nőktől, hogy ők a tökéletes párt keresik. Milyen az?

Figyelt kérdés
Mert amikor a többségük elmondja, hogy milyen nőt, vagy férfit keres, akkor olyan kritériumokat sorolnak, amelyek szerintem messze vannak a tökéletességtől. Milyen tehát a tökéletes férfi és a tökéletes nő?

2014. dec. 2. 12:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
mindenkinek mást jelent a tökéletes...
2014. dec. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Tökéletes,pfffff.Vicc.
2014. dec. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Csak számukra lehet tökéletes valaki, az meg hogy milyen, nem tudom.
2014. dec. 2. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én nem tökéleteset mondanék, inkább sok kritériumnak megfelelőt...
2014. dec. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Mindenkinek más.


De!


Nem tudom eldönteni mi a jobb


1.Leadni az igényeket és belemenni abba ami "van"

2.Várni a tökélyre de mi van ha sosem jön el? Vagy csak mikor 86 éves trotty vagy?

2014. dec. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
ez pontosan úgy működik hogy van egy elképzelés az ideális partnerről aztán jön valaki aki éppen ennek az ellenkezője és ő a tökéletes . Tapasztalataim szerint
2014. dec. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Az a tökéletes, aki nem az.
2014. dec. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
az tökéletes akit szeretünk
2014. dec. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Babuci222 válasza:
Használd , és fogadd el, ami van , vagy ami hamarább és biztosan lesz. Minden nap veszteség , amit reménytelen várakozással töltünk el.
2014. dec. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Én pl. azthittem megtaláltam a tökéletest, de sajnos ő nem akarta. Ez fél éve volt, minden nap eszembe jut, azóta nő még nem hozott lázba, úgytűnik senkiben nem találom meg azt amit őbenne láttam.


Azt mondanám hogy nagyon egyedi ízlésem van így még soha nem találtam olyan nőt (férfit is ritkán) aki csak hasonló érdeklődési körrel bírna. Aztán találkoztunk. Előszőr csak a zenei ízlés majd egyre több közös tulajdonságot találtunk egymásban. Ha esetleg megmutatom a képét valakinek egy átlagos tumblr típusú lányt lát, nem volt jó segge, vagy szopós szája, egyszerűen csak gyönyörű.Furcsa módon csak engem nyűgözött le a baráti körömben, valószínűleg nekik más szempontok vannak előnyben. Én azóta is csodálattal nézek rá és mindig elképzelem milyen lenne ha együtt lennénk. :)


Én a tökéletes életet ezzel a lánnyal tudnám elképzelni, de ha eszembe jut hogy esélytelen akkor mindig elkap a sírás.:)

2014. dec. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!