Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Jogász lányok szerintetek?...

Jogász lányok szerintetek? Volna esélyem?

Figyelt kérdés

Egy barátomnak jogász tanhallgató a barátnője. 2-3 alkalommal voltunk így hárman és nagyon kijöttem a csajjal. Nagyon okos, eszes lány. Lenyűgözött valamiért ahogy mesélt a suliról, a jogról, pedig nem valami "érdekes", de még is meg fogott.


A lényeg és a kérdésem, hogy szerintetek volna esélyem egy jogász lánynál? Sajna az egyetemet nem fejeztem be, és elég kalandos volt az életem. Esélyes, hogy nem egy szinten lennénk, bár talán nem nézne le. Ha értitek.



2014. dec. 17. 17:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
majd ő megmondja neked mennyi jogod lehet hozzá...érdekes móka lehetett hallgatni a római jogot :D
2014. dec. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Hali,én jogász vagyok.

Ha alapvetőleg értelmes vagy akkor nem fog le nézni ja és a legkomolyabbnak tűnő lányok a legvadabbak belül ;)

2014. dec. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
akkor kedves kis jogász csajszi írhatsz nekem privit ;)
2014. dec. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
51%
Attól, hogy nem fejezted be intelligenciában állhatsz fölötte is, nem értem az összefüggést. Személyes okokból (sajnos) én sem fejeztem be egy, a joginál nehezebb egyetemet (pedig nagyon jól ment), de szerencsére egyáltalán nem érzem éreztem soha, hogy emiatt nem lennék egy szinten pl. egy diplomás csajjal :-)
2014. dec. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ezt csak ő tudná megmondani. Hiába írná itt több diplomás nő is azt, hogy neki nem okozna gondot ez, a kiszemeltednek lehet baj lenne párkapcsolati szempontból. Nekem is van olyan ismerősöm akinek a baráti társaságát főként érettségisek teszik ki, de sose jönne össze egy olyan féfival aki nincs legalább egy szinten vele.
2014. dec. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát azért szerintem egy eltés joghallgatónak van olyan nehéz az egyetem, mint mondjuk egy műegyetemes mérnöktanoncnak. Nyilván reál beállítottságú egyed nem megy jogra, humán meg mérnökire/infóra, így az affinitáshoz mérten mondhatjuk, kinek mi a nehéz :-)


Én is jogász wannabe vagyok, bár engem nem túlzottan érdekel, nem találom érdekesnek a legkevésbé sem, csak hülye vagyok mindenhez, de a memóriám jó, és meg szeretnék majd élni a diplomámból. :) Tökre nem érdekelne, hogy ott hagytad az egyetemet (persze ha első félév után rögtön kiestél mert mondjuk többet bulizgattál mint tanultál, az más, mivel árulkodik a kötelességek iránti elkötelezettségedről), ha egyébként értelmes vagy, és nem várod el hogy a nő szolgáljon ki minden téren (ez a herótom), akkor tök rendben van a dolog. De egyébként nem mindenképp kell az ÁJKon körbenézned, elképesztő de minden karon vannak normális emberek :D

2014. dec. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!