Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek (főleg csajok) a...

Szerintetek (főleg csajok) a pávák jobbak az átlag fiúknál? Illetve fair, ha leütöm mert lekapta a barátnőmet tőlem 2 méterre?

Figyelt kérdés
2014. dec. 17. 20:23
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Akkor én vagyok agyilag deformált, hogy menekülök a páwáktól. :D Az okés, ha egy srác eleve, genetikailag femini, de hogy olyan undorító göncökbe lötyögjön, azt már nem tudnám szép szóval kifejezni.


Mindenesetre: Nem számít, hogy páwa volt vagy nem, nagy idiótaság volt és közel se ér többet (mint emberi lény, azért kevesebbet se), mint te.


(Lány voltam)

2014. dec. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
nem a méret a lényeg (semmiben sem :D) egy nálad alacsonyabb vékonyabb de még csúnyább arcú (nem tudom hogy nézel ki) fiúnak is lehet magabiztos kisugárzása és jó kiállása :)
2014. dec. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
hát jó..xd akkor beletörődöm..egy páva legyőzte az egyszerű férfiakat..:)
2014. dec. 17. 20:44
 14/21 anonim ***** válasza:
#13: ne keseredj el! Ezek a tinilányok is felnőnek egyszer, és akkor ők is a férfiakat fogják keresni. ;)
2014. dec. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
nem azt mondtam de kinek milyen stílus jön be ez a "páwa" ahogy most hívják valakinek ez jön be főleg akik a divatos dolgokért rajonganak mert most ez számít divatosnak el kell fogadni mindig lesz valami ami divatnak számít és mindig lesznek többféle stílusú emberek kinek mi jön be csak ti tinik szerettek kategorizálni majd kinövitek :)
2014. dec. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

#15: ezzel csak egy probléma van...


Egy nőnek egy srác/férfi vagy tetszik, vagy nem...


Ha nekem valaki bejön, az akkor is bejön, ha éppen nem az a divat. Ha meg valaki nem jön be, akkor magasról leszarom, mi a trendi. :D


Sose azért voltam valakivel, hogy mások előtt trendinek tűnjek, hanem azért, mert jól éreztem magam a társaságában.


Ezek szerint a páwa fiúk nem mások, mint státuszszimbólumok?

2014. dec. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Szerintem a páwákat csak azért környékezik a lányok, mert azthiszik hogy az a menő. De aztán amikor meg az kell nekik hogy valaki elbeszélgessen velük, vagy átölelje vagy adjon egy puszit, akkor jók vagyunk mi, az egyszerűek. De mikor hirtelen ott az alkalom egy páwára akkor megint arra ugrunk...a vörös napokra meg jó az átlagos..
2014. dec. 17. 20:54
 18/21 anonim ***** válasza:

valakinek igen :D valakinek ezzel a stílussal tetszik

de pl tegyük fel nekem a pasim egy normális viszonylag divatus kinézetű fiú de ha nagy rocker hajjal láncokkal ismerem meg nem biztos hogy összejöttem volna vele mert maga stílus nem tetszett amit visel a stílus adja az ember kinézetét is ami vagy tetszik összeségében a genetikai kinézetével vagy sem

2014. dec. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 tevetke ***** válasza:

Ne legyél már gyökér! Minek akarsz egy pávával versenyezni?! Akinek az ilyenek jönnek be az vagy nagyon fiatal vagy agyilag éretlen még vagy nem tudom, de tuti nem normális dolog. Hányingerem van már ettől a sok kis pávagyökértől.

26N

2014. dec. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
egyetertek a 12vel. Te kerted egyebkent is a velemenyet a valaszado kozonsegnek, akkor ha nem azt hallod amit hallani akarsz az a velemeny mar nem velemeny es le kell hurrogni? Ez a gyerekes sztem. A megkeseredett 26eves no akire ra se neznek az olyan fiuk akiknek jo a stilusuk persze h ezt nyilatkozza. Tudjatok a ferrari is szar ha nincs ra penz... :)
2014. dec. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!