Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit csinaljak, ha azzal a...

Mit csinaljak, ha azzal a fiuval aki tetszik nincs semmi kozos temank? 17/L

Figyelt kérdés
Es en is tetszem neki, de az alap dolgokat mar megbeszeltuk es most nem nagyon tudunk mirol beszelni ugy vettem eszre :(

2014. dec. 18. 17:04
 1/10 aladar12 ***** válasza:
keressetek vagy csináljatok.
2014. dec. 18. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
akkor marad a szex :d
2014. dec. 18. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
52%
Szervezzetek valami közös programot, hátha megered a nyelvetek.
2014. dec. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ennek így nem igazán van jövője, az lenne az igazi ha kb. sose fogynátok ki a témából. Valszeg ő nem az a fiú akivel passzoltok.
2014. dec. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem illetek össze. Ha így lenne, mindig lenne közös téma. És a csendes hallgatás sem lenne kínos.
2014. dec. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hat eloben meg van is de peldaul ha facebookon beszelunk akkor semmi, de meg csak egyszer talalkoztunk :(
2014. dec. 18. 17:09
 7/10 anonim ***** válasza:
66%

Mi 7 hónapja vagyunk együtt a barátnőmmel, nekünk is fogytak a témák, szokott lenni beszélgetéseinkbe csendszünetek, de álltalában van miről beszélnünk :O

De akkor tudon igazán nagyok beszélgetni, hogya elmegyek vele valahova, közös progikat szervezünk, meg ilyenek.

Ezekkel meg lehet törni a csendet :)

Ha nem válik be, sajnos nem illetek egymáshoz, nem a külsőségek a lényeg, én pl nem is külsőre választottam a párom, hanem hogy mennyire éreztem magam jól a társaságában, miután szerelmes lettem, már a külsőjében is meglátom a szépséget :) Nincsen csúnya ember, csak olyan akinek az ízlés világa csak a szépet látja...

2014. dec. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
majd idővel jobban megnyiltok egymásnak
2014. dec. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Semmit mert csak felszinesen szimpátia amit érzel Ha nincs mit mondanod neki akkor érdektelen számodra.Ez az állapot akkor alakul ki amikor szellemi fölénybe van egy lány a fiuval szemben, magyarul okosabb mint ő. Valószinű most is ez történt. Szerintem ne erőltesd!
2014. dec. 19. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem várj és akkor eldől majd, hogy mi lesz :) Ne erőltesd.
2014. dec. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!