Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit csináljak? Fura helyzet....

Mit csináljak? Fura helyzet. Részletek lent. Komolytalanok és nem segítő szándékúak kíméljenek.

Figyelt kérdés
Néptáncolok elég régóta és ott megismerkedtem egy nagyon kedves lánnyal. Családi körülményei miatt nagyon félénk és visszahúzódó. ( az apja ott hagyta a családot elég régen) Egy ideig csak facebookon beszélgettünk hosszabban, aztán most hétvégén elmentünk meginni egy forrócsokit aztán meg sétálni, beszélgetni. Aztán tegnapmegint elmentünk sétálni. DE! Van barátja! És ez itt a probléma forrása. Ès ennek ellenére is olyan gesztusokat tesz (nem csak ölelésre, puszira gondolok hanem arra hogy elèg személyes és belső dolgokat, problémákat velem beszél meg) amiből az jött le nekem hogy én is tetszek neki. 17/F

2014. dec. 18. 17:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy barátnak tart csak.
2014. dec. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem ez barátnak tekint gyanús.
2014. dec. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
És mit csináljak hogy ez változzon?
2014. dec. 18. 17:17
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha van barátja akkor szerintem semmit...

Főleg hogy akár barátként még el is vesztheted..

2014. dec. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Friendzone! *DANGER*
2014. dec. 18. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Ne nagyon ringasd magad semmibe ez csak baratsag es elmonnd dolgokat Neked mert valakinek elkell hogy mondja de azon kivul semmi ( lelki szemetladanak hasznal )
2015. márc. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hah de vicces ezeket visszaolvasni miután lassan 2 hónapja járunk :)
2015. márc. 19. 22:17
 8/9 anonim ***** válasza:
És jó is a kapcsolat?
2015. márc. 20. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen :)
2015. márc. 20. 21:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!