Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nagyon gáz lenne, ha újra egy...

Nagyon gáz lenne, ha újra egy barátság extrákkal kapcsolatot keresnék? Lányok mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Most ért véget egy másfél éves barátság extrákkal kapcsolatom, ami fantasztikus volt. Rengeteget adtunk egymásnak, a lány nekem adta a szüzességét... Nagyon jól éreztük magunkat együtt, a szex pedig fantasztikus volt, nagyon ügyesen és gyorsan belejött mindenbe, megtanítottam sok mindenre. Pár napja szakítottunk mert nem tudta elfogadni, hogy a távolság miatt nem lehet köztünk több és szerelmes lett belém...

Most még eléggé kába vagyok, de úgy érzem egy újabb kapcsolat hamar begyógyítaná a sebeimet... Ti hogy látjátok?



2014. dec. 19. 14:47
 1/5 anonim ***** válasza:
89%
Milyen sebeket? Lelketlen vagy.
2014. dec. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
úgy hogy ez kamu :) ugyan is, annyira ki emelted magad hogy "milyen jó" vagy, hogy most azt várod hogy hátha rád írnak a csajok :))
2014. dec. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat. első: Miből gondolod, hogy lelketlen vagyok? Szerinted együtt lettünk volna ennyi ideig, ha tényleg olyan vagyok?

második: Olvasd el mégegyszer, nem magamat dicsértem, hanem leírtam, hogy éltük meg ezt a másfél évet. Miért kell egyből azt gondolni, hogy valaki nagyít, ha őszintén leírja az érzéseit? Igen, tényleg nem bánnám, ha folytathatnám egy másik lánnyal, de azért nem akárkivel, mert a kedvesség, az intelligencia, a figyelmesség nekem nagyon fontos minden kapcsolatban.

2014. dec. 19. 15:46
 4/5 anonim ***** válasza:
Amit te nem érzel annak,az nem gáz.Úgy élsz,ahogy akarsz.Viszont mint minden emberi kapcsolat,ez is kétszereplős.A másik félnek érzései vannak,így neki fáj,ami történt.Neked azért könnyebb a továbblépés,neki kevésbé.Szóval mielőtt még egyszer belekezdesz egy ilyenbe,gondold végig azért,mekkora csalódás ez annak,aki beleszeret végül a másikba.Talán legközelebb éppen te leszel az.Hiszen valaki mindig elkezd többet érezni.Pont ezért nem vagyok híve az ilyesminek.
2014. dec. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
BÚÉK mindenkinek!:-) Ahhoz, hogy reálisan tudjatok kommentelni tudni kell, hogy az elején megbeszéltük, hogy csak barátság extrákkal kapcsolat lesz, ami sokáig nagyon jól működött. Sajnos nálam az nem megy, hogy gombnyomásra szerelmes leszek abba, aki belém szeret, de persze ezért és az őszinteségemért is el lehet ítélni...Szerintem ez még nem lehet akadálya egy újabb ilyen kapcsolatnak. Privátban is válaszolhat, aki úgy gondolja.
2015. jan. 5. 16:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!