Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Olyan van, hogy valakit senki...

Olyan van, hogy valakit senki sem talál vonzónak?

Figyelt kérdés
Úgy, hogy nincs semmi nagyon durva testi hibája. Gondolok itt nagy görbe orra, elálló fülekre...stb
2014. dec. 19. 15:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem hiszem. Olyan viszont van, hogy egy-két ember vonzónak találhat, de őket meg te nem.
2014. dec. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
51%
Vagy hogy soha nem derül ki, hogy vonzónak talált valaki, akit te is.
2014. dec. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nincs.
2014. dec. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Van, de ne aggódj, az ember egy idő után csökkenti az elvárásait!
2014. dec. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Szerintem van.


De ha nincs is - mire mész azzal ha az egész világon van 2-3 személy akiknek bejössz ebből az egyikkel elszúrtad, a másik házas a harmadik meg mondjuk csak egy képen látott közben meg Üzbegisztánban él és Fatima Aldzsazirának hívják és még magyarul se tud.

2014. dec. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nincs szerintem, csak épp nem biztos, hogy kölcsönös, vagy hogy lehet komoly jövője a dolognak, és az esetleges párkapcsolat nem pár hónapig fog csak tartani, hanem életre szóló boldogságot ad...


19/L

2014. dec. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nem,csak olyan van,mint pl. én is,hogy alapjáraton a nők észre sem vesznek,nem nyilvánítják ki a tetszésüket felém sehol sem,így aztán ha tetszenék is valamelyiknek sem tudok róla...Így meg aztán esélyem sincsen kb...


Bele lehet törődni egy idő után,hogy egy nőnek sem kellesz,én már elkezdtem.Szépen lassan adagolom be magamnak,és így lehet talán...de hosszú folyamat nagyon sajnos,mert mindennap látod őket ugye bárhol... :/

23/F

2014. dec. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Én nem tudom... akiknél próbálkoztam eddig, kivétel nélkül mind elutasított... olyan pedig nem volt, hogy olyan nő próbálkozott volna, akivel lehetett is volna valaki (csak egyszer próbálkozott egy tinilány, de nyilván a kora miatt kosarat kapott)


Őszintén szóval nem hiszem, hogy bárki vonzónak tartana. Ha mégis, akkor mindenki jól titkolja... :D Mindegy, letettem róla, nem is hajkurászom a szoknyákat többet. Nem érdemes hülyét csinálni magamból.


23/F

2014. dec. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Láttam már bűn ronda nőket pasival,és kajak torzszülött pasikat nővel.Szerintem mindenki találhat magának párt.
2014. dec. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Csak ha csúnya az illető, és hímnemű.
2014. dec. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!