Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Kásás Tamás miért ilyen kis...

Kásás Tamás miért ilyen kis szerencsétlen a nőkkel (alapvetően)? Pedig szexszimbólumként van a köztudatban. Akkor miért nem casanova is egyben?

Figyelt kérdés

Végigpörgettem a könyvét, aztán leirja, hogy mennyire félénk a nökkel kapcsolatban...és szinte az összes nője őt szedte fel, nem pedig forditva :(


Mert ugye teljesen egyértelmü, hogy egy ilyen jo külsejü és hires férfi nem marad egyedül, mert legroszabb esetben felszedik maguknak nők őket, de ha jobban megnézzük lehetne ő is a domináns fél és tarthatna háremet meg ilyesmik :D


Van a Kiss Gergely vízilabdázó, aki bár közvélemény szerint nem olyan szép férfi, pedig szerintem sokkal férfiasabb jellem és alkat, és neki volt olyan korszaka, hogy minden este más csajjal szexelt.


Miért vannak emberek, akik ilyen félénk lélekkel születnek a nőkkel kapcsolatban?


2014. okt. 28. 17:34
 1/6 anonim ***** válasza:

mert nem a külcsiny határozza meg az embert

az csak mások hiszik ....

2014. okt. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem ezt jelenti, ha valaki sikertelen a nőknél. Én pl. egyet se tudtam felszedni, szóba se állnak velem. És persze engem se próbált felszedni soha senki. Na, ez a sikertelenség.
2014. okt. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha őt szedték fel a csajok annyira gáz nem lehet, én nem tudom sajnálni, félénk lélek de jó külső és még így is felszedik, hogy miért vannak ilyen meg olyan emberek azt csak a teremtő tudná megmondani.
2014. okt. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
az a baj, hogy nem ő szedi fel a nőket, ha nem forditva. általában, erőszakos, rámenős nők szedik fel a gyenge pasikat, utána rájönnek hogy a srác túl nyápic és dobják. Ha ő kezdeményezne akkor talán olyan lányt szedne fel aki hozzá illik. azok a nők akik felszedik nem hozzá illenek.ez csak késöbb derűl ki.
2014. okt. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 AdriennD válasza:
Ki az a hülye ,aki ilyen kérdést felvet.Csak,mert kiadja a google keresőben és bárki olvashatja a felvetést.Mondjuk ha megadod a nevedet én is kiírok rólad egy szép felvetést nyilván jól esne.Ha tudsz olvasni ott van benne egyébként mi miért van.
2014. dec. 13. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 AdriennD válasza:
Amelyik lúzer privátban üzenget, annak elmondom nem olvasom amit ír..gondolom az amelyik az egész kérdést felvette...gondolom olyan 13 cm-es szerszámmal, azért találsz ki ilyen szánalmas baromságot,szegényke :D...a csajok biztos röhögnek rajtad..nem baj,anyukád ott van neked :)
2015. jan. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!