Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Gáz hogyha 27 évesen nem...

Gáz hogyha 27 évesen nem érdekel a csajozás?

Figyelt kérdés
Mert sokan azt mondták most kéne hajtanom ezerrel a csajok után, nem rinyálásból írom de annyi rossz, negatív megtapasztalásom volt már velük hogy képtelen vagyok a csajozásra, kezdeményezésre, (szűz nem vagyok, egyetlen egy tiszavirág életű kapcsolatom már volt), elég rossz érzés hogy egyszerűen nem találom a közös hangot az ellenkező nemmel, amikor általában mindenkivel jól kijövök.

2014. dec. 21. 15:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
5%
Az
2014. dec. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
0%
Elég gáz mert a férfiakba bele van kódolva a a csaj szükség. 27 évesen 1 csajjal voltál hogy bírtad? ember szedd össze magad addig amíg teheted mert mindjárt elöregszel aztán visszaírhatod az elbaxott éveidet, vagy lehet hogy bu zi vagy csak még nemtudtsz róla.
2014. dec. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
0%
Igen gáz. De ha neked jó,nekem is.
2014. dec. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
100%
Nem "gáz"
2014. dec. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
0%
Eléggé az,most vagy a legjobb korban,kb.17-től 37-ig találhatsz magadnak nőt,pár év múlva már nem lesz ennyi lehetőséged.
2014. dec. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
58%
szerintem téged nem 'nem érdekel' csak nem mersz, az nem ugyanaz. ha tényleg nem érdekelne, az nem lenne gáz, inkább csak fura, de így, hogy igazából érdekelne, csak félsz.. hát
2014. dec. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
ez igaz hogy valahol érdekel de pl egy párkapcsolatnak több hátrányát látom mint előnyét, de mégis jól esne néha napján női társaság, viszont hosszú távon kibírhatatlannak tűnik az egész, azt a fajta "szabad" életet amit most élek egy nő mellett nem tudnám, vagyis nem hiszem hogy lenne olyan aki tolerálná, mások példáján csak a kötöttségeket, civakodásokat látom a párkapcsolatokban
2014. dec. 21. 15:48
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem gáz. Ha valaki érzi magán, hogy ő nem tudna kapcsolatban élni, akkor miért kéne abban élnie? Nem kötelező.

Ha meg majd esetleg beleszeretsz valakibe, akkor úgyis máshogy érzed majd. Ha nincs olyan, akihez komolyan vonzódsz, akkor mi értelme lenne "csajozni".

2014. dec. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
én 26 vagyok de teljesen átérzem a helyzetet. 1 kapcsolatom volt nekem is. Nemrég felregisztráltam badoora, mert bulizni ugyan nem járok. írkáltam ide-oda de miközben nézegettem a profilképüket ráeszméltem, hogy kell ez nekem? Volt egy nagyon kedves kolléganőm aki nagyon tetszett, tetszik. A lényeg, hogy én azt a fajta kapcsolatteremtést/kiépítést preferálom inkább, amikor 2 ellentétes nemű fél beszélget egymással randi keretén kívül. Ez is aféle randinak nevezhető hiszen kibeszélitek magatokat mindent megtudtok a másikról, csak ez nem a hivatalos formája. Vagyis ebben az esetben az ember nem görcsöl, hogy sikerüljön a dolog. Csak érezni kell azt, hogy ha meglátod a szíved majd kiugrik a helyéről, mintha szíved megállnaszorító érzés a hasban ilyesmi ezt mind átéltem és hát frankó vagy nem elmondtam neki mit érzek. 7 éves kapcsolata van, de jó volt magamból ezt kiadni. Ez csak egy ötlet, hogy én hogy vélekedek a társkeresésről. Van értelme, hogy 1 hónap randi után kijelentik oké legyen kapcsolat, majd 3 hónap után vége szakad?
2014. dec. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
9es vagyok. Szóval van különbség az oké randizzunk és a spontán ismerkedés között.
2014. dec. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!