Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mi a legfőbb baj az Internetes...

Mi a legfőbb baj az Internetes társkereséssel?

Figyelt kérdés
2014. dec. 22. 12:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A távolság :/
2014. dec. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Az ,h 2 üzi után felszívódnak ..sok a kamus alak.
2014. dec. 22. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Az hogy az oda beregisztráló nők többsége vagy prosti vagy a szőke herceget várja fehér lovon, óriási elvárásokkal. A fiúk többsége meg erős önbizalom hiánnyal küzd, pipogya vagy csak simán perverz. Ott a legtöbb nőnél meg férfinál van "apróbetűs rész", szerintem sokkal jobb élőben.
2014. dec. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

A pasik csak dugni akarnak

A csajok meg csak szórakoznak ott, mert nincs jobb dolguk éppen

2014. dec. 22. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Én ott találtam meg az igazit, igaz ehhez az kellett, hogy nem adom fel, mert 4 évig azt tapasztaltam amit előttem már leírtak.

És akkor kifogtam egy olyan nőt aki addig nem mert ilyen oldalon ismerkedni és tényleg csak családot akart és boldog lenni... De nagyon sok a rossz tapasztalatom... Meg álszent ott sok nő, ah felteszel egy öltönyös beállított képet egyből rajzanak rád, miközben az nem a valóság...

2014. dec. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Hogy ott csak életképtelen lúzerek vannak. Az azoknak való. Van hogy ott egymásra talál két ilyen nyomi...
2014. dec. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
6-os látom te is az vagy, ha ide írogatsz ahelyett, hogy értelmesebb dolgot csinálnál az életben :D
2014. dec. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Noren1989 ***** válasza:
Az, hogy létező fogalom.
2014. dec. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Kezdésnek talán nem rossz. A baj ott kezdődik, ha személyes találkozás híján is "szerelmesek" lesznek a felek, kiírják fészen, hogy "járnak" és még chatszexelnek is.
2014. dec. 22. 14:29
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy net nélkül egyáltalán hogyan lehetne ismerkedni? Élőben egy magamfajta ocsmányságnak semmi esélye, neten legalább el lehet beszélgetni egy ideig kép nélkül.
2014. dec. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!