Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 19-23 éves helyes, magas,...

19-23 éves helyes, magas, értelmes, jövőképpel rendelkező fiúk? Komoly kapcsolathoz hogyan álltok hozzá?

Figyelt kérdés

2014. dec. 23. 00:04
1 2
 1/16 Mokyu! ***** válasza:
A komoly kapcsolat mondjon le, kb így
2014. dec. 23. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

30 eves koromig szoba sem johet a gyerekvallalas, utana amint lesz idom es normalis anyagi helyzetem bevallalom:)

18/f

2014. dec. 23. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Ha találok olyan lányt, aki megfelel az igényeimnek, akkor abszolút vevő vagyok rá.

Egyébként meg vagyok inkább egyedül. Csak azért nem leszek párkapcsolatban, hogy elmondhassam, hogy van valakim.

Továbbá csakis komoly kapcsolatok híve vagyok.

22/F

2014. dec. 23. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Ha a lány megfelel az igényeimnek, akkor jöhet a komoly kapcsolat is.
2014. dec. 23. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
18 vagyok. Komolya kapcsolat párti.
2014. dec. 23. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Én igazából szívesen elköteleződnék,d e nem vagyok az a tipus aki keresgél, meg most annyira nem is hiányzik.


Ha bekopog az életembe akkor oké, de én így most 21 évesen nem tudnék komolytalan kapcsoaltot elképzelni, akkor inkább semmi.


Komoly kapcsolat híve vagyok.

2014. dec. 23. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

19 vagyok,magas,van eszem,a helyesseg relatív.

Nagyon szeretnek komoly kapcsolatot de nagyon nehez megfelelő lanyt talalni. Sok lany nagyon el van szállva magatol,sokakat elvakít a kor felszínessege es semmi műveltsegük.

A korosztalyombeliekre 18-35 eves pasik hajtanak,nagy a konkurencia is..


19/F

2014. dec. 23. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

HA

igényes

jó humorú

jó testű

látom benne az anya/feleség/szerelmem "képét"

tud főzni mint én

takarítani mint én

Akkor tudom tisztelni, és nekifutok a dolognak.

23F, sporty

2014. dec. 23. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Nekem komoly kapcsolatom van. Remélem, életem végéig fog tartani. Semmi és senki más nem érdekel, megtaláltam a párom. Így.

23/F

2014. dec. 23. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
2016 ban ha minden terv szerint megy, felköltözök pestre, és a saját lábamon fogok élni, onnantól kezdve jöhet a komoly kapcsolat, bár a gyereket még egy jó 5 évig nem vállalnám be szerintem. Viszont ha megtalálom azt lányt akire tudnék úgy tekinteni mint feleség, akkor elképzelhetőnek tartom hogy akár már 21-22 évesen eljegyezzem. 19/F
2014. dec. 23. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!