Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 19-23 éves helyes, magas,...

19-23 éves helyes, magas, értelmes, jövőképpel rendelkező fiúk? Komoly kapcsolathoz hogyan álltok hozzá?

Figyelt kérdés

2014. dec. 23. 00:04
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
:D miez a lista?... ne legy bekepzelt , es ne igazitsd ilyen hulye semakhoz az embereket... tokmind1..egy komoly kapcsolat lenyege az h nem azert vagy vele mert illik a listadhoz.... -.- gratulalok
2014. dec. 23. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Szerintem nem a listán van a hangsúly, és legalább léteznek még értelmes férfiak:)
2014. dec. 23. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)

Nem tartom magam beképzeltnek és a listának a lényege az volt, hogy idézőjelbe téve a most menő helyes blabla...fiúk a jövőben hogyan képzelik el magukat egy kapcsolatban.

2014. dec. 23. 01:02
 14/16 anonim ***** válasza:

Menő nem vagyok, nincs ecsethajam. Helyes? Talán, ezt a döntést megtartom a lányoknak.

10 es voltam.

2014. dec. 23. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
68%

egy ÉRTELMES férfi nem "menő" és végképp nem szerepel a jövőképében, hogy a hozzád hasonló lányokkal szóba álljon.


ez a baj a mai magyarországgal, hogy manapság a legutolsó buta, ronda lányoknak is ilyen elvárásaik vannak, aztán meg ész nélkül csinálják a ygerekeket bele a világba.

2014. dec. 23. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Én még csak 18 vagyok de leírtak stimmelnek :) nálam alapból nincs másféle kapcsolat a komoly kapcsolaton kívül :) szerintem ez a normális :) én nem mennék bele egy barátság extrákkal-ba vagy hasonlóba. Amugy is mi értelme lenne egy olyan kapcsolatba belemenni ha tudod hogy nem lesz hosszútávú? :D
2014. dec. 24. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!