Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Éreztetek már valaha első...

Éreztetek már valaha első látásra megmagyarázhatatlan erős vonzalmat valaki iránt?

Figyelt kérdés
2014. dec. 23. 21:28
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Igeeeen...:) Görögországban egy helyes pincérfiú iránt lobbantam olyan lángra, amit sem előtte, sem azóta nem éreztem...:) szinte fizikailag fájt, hogy nem érinthetem meg...aztán teltek a napok, kerülgettük egymást, mint a forró kását, míg végül csak összejött, aminek össze kellett...:) ez volt augusztusban, októberben ismerősnek jelölt fb-on, azóta folyamatosan beszélünk, és januárban találkozunk...:)))


26/N

2014. dec. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Éreztem, többször is. Kivétel nélkül mind plátói fellángolás volt.
2014. dec. 24. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Hetvegen teljesen veletlen osszefutottam egy sraccal. Total megfogott benne valami, odaig vagyok erte. Beszelunk facebookon, de sajnos van egy-ket akadaly, ami miatt nem lenne jo osszegabalyodnunk... :(
2014. dec. 24. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Igen. 1x tesómékkal mentem inni, úgy ültünk le, h kicsit magasabb helyen voltunk és mögöttünk volt a bejárat, én meg egyfolytában figyeltem, h jön-e még ismerős. Aztán amikor 1x hátranéztem, egyből kiszúrtam egy csajt a tömegből, és ahogy megláttam rögtön azt éreztem, h ő kell nekem. Úgy voltam vele, h ilyen csaj szóba se állna velem... Szerencsére tesóm ismerőse volt, így még az este tudtunk beszélgetni. Sajnos nem lett belőle semmi, néha összefutunk, de azóta is úgy érzem, h ő lenne a tökéletes csaj számomra :)
2014. dec. 24. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
Szeptember kozepe ota odavagyok egy sracert...osszesen 3x lattam meg abvan a honapban,azota nem talalkoztunk...akkor en is hasonlo kerdeseket irtam ide,mert olyan voltam mint aki megzavarodott...folyton vele almodtam...azota sem sikerult megtalalnom fbn...felesleges tehernek tartom ezt a fajdalmat,mivel soha nem jon ossze..legalabbis nalam nem...es amugy is lany letemre nem szeretnek kezdemenyezni,meg ha szenvedek is
2014. dec. 27. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Igen, idén augusztusban. Es azt hittem ilyen srác engem kerülne nem szeretnek engem. Erre elhagyta a barátnőjét minden szépen jól indult most pedig egyre nyílik fel a szemem hogy mi maximum barátok lehetünk :(
2014. dec. 27. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:

Igen.

De ezek a dolgok mind megmaradnak plátóinak, mert már az elején tudod, hogy "őt" te sose kaphatod meg, épp ezért fog meg és kell annyira !

2014. dec. 27. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Igeeeen,egy rocker srac irant a suliban...mindig megmondom magamnak,hogy nem nincs szuksegem ra,de elolvadok tole,annyira mas mint a tobbi pava...
2015. ápr. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!