Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Megismertem egy lanyt aki...

Megismertem egy lanyt aki odavan ertem. Mi tortenik ha megsem vagyok az esete?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon aranyos lany akit nemreg ismertem meg egy iskolai buliban. Jol ereztuk magunkat, volt tanc es csok is. Viszont azota azon agyalok hogy nem vagyok benne biztos hogy az esete vagyok. A sotetben nem biztos hogy mindent latott belolem es tartok tole hogy egy szemelyes talalkozaskor nagy csalodast okoznek neki. Nagyon oda van ertem es ezert felek nagyon hogy nagyot lehet zuhanni innen....:/

Mit gondoltok? Hozzam fel ezt a temat neki?

17/F


2014. dec. 23. 22:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Semmi baj nem lesz, nyugi! :)
2014. dec. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 To7ka ***** válasza:

Ne. Legyél magabiztos. Mi történhet? Azért látni látott, azt írod, hogy odavan érted... Mindenhonnan nagyot lehet zuhanni, csak a földről vagy a mocsár mélyéről nincs hova..

Csak lazán! Találkozzatok minél hamarabb és érezzétek jól magatok (és egymást) ;)

2014. dec. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Szerintem próbálj meg vele beszélni,egy próbát mindenképp megér!Ha tényleg oda van érted akkor biztos sikerülni fog!

Szurkolok!:)

2014. dec. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Akkor kezet rázhatunk mert én is ugyanebben a helyzetben vagyok.

Meg a szeplők,kis anyajegyek meg egyéb bőrhibák nem látszanak olyan sötétben.

16F

2014. dec. 23. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!