Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Valaki ismerkedni velem? Úgy...

Valaki ismerkedni velem? Úgy meg ölelnélek Soha többé el nem engednélek Csokolnálak szeretnélek Egy egész életen át

Figyelt kérdés

De te nem lehetsz enyém

Pedig szeretném

De távolság nem enged

Hogy én veled legyek



ha van kedved írj privit nyugodtan puszi csajok 16-24ig



#ismeekedés
2014. dec. 24. 01:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
"Beb*szok egy gusztustalanul nyálas idézetet, amitől azt várom, hogy özönleni fognak a privátok, és mindenki engem és a mély értelmiségemet akarja majd."
2014. dec. 24. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
egy tipp, ilyen szöveggel ne állíts idegenek elé, hisz azt sem tudják miféle ember vagy, ezzel elriasztod őket. talán a filmekben működik ez a fajta dolog, de a valóságban erősen kétlem..
2014. dec. 24. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Tegnap már feltett egy hasonló kérdést egyébként ez nem ember hanem földönkívüli vagy valami sz*r.
2014. dec. 24. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Dugnálak.
2014. dec. 24. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
nem vagyok sz*r se m*l*g csak még tapasztalatlan amúgy kösz szépen hogy kezdett meg jönni az önbizalmam most meg á
2014. dec. 24. 01:44
 6/16 anonim ***** válasza:

Jöjjön csak meg az önbizalmad, hiszen látod, még pasik is buknak rád!

Na, de hadd dugjalak meg! Élvezni fogod!

2014. dec. 24. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
kifolyt egy csepp nedv a punimból
2014. dec. 24. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
jó szorakozni?
2014. dec. 24. 01:53
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Mi ez a szar? Nőként értékelem, sőt igénylem a romantikát, de ez már durván csöpögés...!!!

Csak, hogy értsd! Egy nekem írt vers nagyon jól tud esni, olyantól, akit szeretek. De az, hogy te arról teszel ki egy idézetet, hogy milyen a halálos szerelem, majd aláírod, hogy:

"ha van kedved írj privit nyugodtan puszi csajok 16-24ig"


Kellenél a fenének így...egy nő azt szereti, ha a férfi konkrétan őt nézi ki magának és személyesen őt akarja elbűvölni...nem pedig egy egész tömeget, és így...tök gááááz!!


26/N

2014. dec. 24. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
7%

#9

te is egy ostoba falusi liba vagy amúgy.

egy az, hogy az említett kategóriába (16-24) már rég bele sem tartozol,

kettő, ennyire okoskodóan csak egy tipikus tudatlan nő tud reagálni, akiben a humor árva cseppje sincs jelen

2014. dec. 24. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!