Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért érzem magam egyedül?

Miért érzem magam egyedül?

Figyelt kérdés
Itt van az egész család, ünnepi hangulat van, de valami más hiányzik valami és tudom is, hogy az hiányzik hogy szerelmes legyek, de nem találom a szerelmet és tudom majd eljön az ideje, de nekem most kéne mert egyedül vagyok... mit csináljak?
2014. dec. 24. 13:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Már meg is válaszoltad a kérdésed.
2014. dec. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én is ilyen helyzetben vagyok. Majd eljön egyszer az is.
2014. dec. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha lány vagy,írj privit,ha fiú akkor mm..passz..látogass el szilveszterkor egy buliba,addig meg bírd ki :)
2014. dec. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Lány vagyok 3# hány éves vagy?
2014. dec. 24. 13:58
 5/9 anonim ***** válasza:
Én is egyedül érzem magam. Mert nincsen barátnőm, és sosem fogok esélyt kapni rá, hogy legyen, mert annyira ocsmány vagyok.
2014. dec. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
3as vagyok 18! Te?
2014. dec. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Bírom ezt az oldalt:DD ha egy lány tesz fel kérdést azonnal rárepülnek srácok xD én se legyek kivétel,írhatok kérdező? :D
2014. dec. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Ha szeretnél

beszélgetni szeretek

2014. dec. 24. 14:10
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem is hiányzik egy barátnő, akit átölelhetek éjjel, de nem a karácsony kapcsán. Az év mindennapján így vagyok ezzel. Egyébként egymagam töltöm a karácsonyt, de egyáltalán nem visel meg. Mások tárasáságban magányosabb vagyok, mint egymagamban ücsörögve.
2014. dec. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!