Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ciki, ha egy fiatal a neten...

Ciki, ha egy fiatal a neten ismerte meg a párját?

Figyelt kérdés
Nem tűnik úgy, mintha máshonnan nem tudna ismerkedni?
2014. dec. 24. 19:08
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nem tűnik úgy. Másnak még ennyi sem jut.
2014. dec. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Nem tök mindegy hol ismerte meg?
2014. dec. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Kit érdekel, hogy hogy tűnik? :D
2014. dec. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Nem ciki, én több partnerem is neten ismertem meg. 19/F
2014. dec. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

1. Nem ciki.


2. Nem tűnik úgy, mert egymillióféleképpen lehet ismerkedni, úgyhogy ezt ne használd kifogásnak. Főleg ha férfi vagy, akkor ugye nem neked kell a sült galambra várni, hanem te szólíthatod meg a nőket. Éjszakai szórakozóhelyeken odamenni lányokhoz. Ha ilyen helyekre nem jársz, akkor nappal az utcán, szupermarketben, buszon, ruhaboltban, plázában, suliban, munkában, tehát BÁRHOL lehet ismerkedni, odamenni neked tetsző nőkhöz.

2014. dec. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Nem az.
2014. dec. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem ciki!
2014. dec. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés ciki.
2014. dec. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Egyébként,szerintem neten sokkal könnyebb ismerkedni mert sokkal bátrabbak az emberek,lemerik írni azt amit kimondani esetleg annyira nem mernének élőbe.És most az egy elég hülye dolog hogy sokan azt mondják pl. 17,18,19 éves korosztály hogy ciki ilyen fiatalon neten ismerkedni.Hát b+ ha egyszerűen neked neten kényelmesebb és itt úgy érzed több esélyed van miért ne?
2014. dec. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

9:

De pont ez az ellustulás, ami a gond.


Egy srác nem mer odamenni élőben a lányokhoz megszólítani őket, de neten százával küldi nekik az ismerkedős leveleket? Először az alapokat kéne megtanulni a valóságban, aztán lehet használni a netes ismerkedést is.


Én is kúrtam már meg lányt a netről, de ráadásul a legtöbben úgy ismerkednek a neten, hogy hetekig-hónapokig írogatnak egymásnak, mielőtt találkoznának.

2014. dec. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!