Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ciki, ha egy fiatal a neten...

Ciki, ha egy fiatal a neten ismerte meg a párját?

Figyelt kérdés
Nem tűnik úgy, mintha máshonnan nem tudna ismerkedni?
2014. dec. 24. 19:08
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Senkinek semmi köze hozzá, de azért az gáz, ha csak a neten tud ismerkedni.
2014. dec. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

10# 9-es válaszoló vagyok.

én is a neten ismerkedem és megvan rá a magam kis oka

Eleinte szóba sem jöhetett volna a neten ismerkedés,élőben próbáltam szerencsét,ott összesen 1 lánnyal jöttem össze,de aztán 3 hét múlva szakítottunk is mert nagyon lenéző volt másokkal szemben és rohadt bunkó is volt,ez jó volt első tapasztalatnak,a 2. 3. 4. 5. és így tovább lány ugyanilyen volt ami valljuk be nekem lehangoló volt,tudtam hogy én nem keresem jó helyen a lányokat ezért feljöttem a netre mert már elegem volt a sok r*bancból és gondoltam itt egy sincs.Ez a neten való ismerkedés nekem bevált lett egy 1 éves kapcsolatom belőle,utána lett egy 3 hónapos ami már elég szép arány :) szóval érted van aki lusta,van akinek megvan a maga indoka miért neten ismerkedik,de annyit had mondjak el hogy ha élőbe odajön egy lány azért megadom neki az esélyt :)

2014. dec. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Nem, szerintem ez a normális. Én egy időben elég sokat próbálkoztam az élőben való ismerkedéssel. Semmi értelme sincsen. Élőben nem lehet megfogni egy lányt, élőben nem lehet elcsábítani. Neten klasszisokkal könnyebb. Ráadásul neten könnyebb azokat a lányokat megtalálni, akiket én szeretek: visszafogott, aranyos, introvertált, befelé forduló típus. A bulizós, extrovertált lányokat nem szeretem. Nyilván egy buliban sokkal nehezebb introvertált lányt találni.
2014. dec. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Én is neten ismertem meg a barátomat, ráadásul egy játékba és még fiatalabb is nálam, de nem érdekel. Nagyon szeretjük egymást.

20/L

2014. dec. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

13:


Akkor az emberek hogy jöttek össze egymással kb. 10-15 évvel ezelőttig, amíg nem léteztek vagy nem voltak elterjedtek a társkereső oldalak?

2014. dec. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
15#akkor még nem volt ennyi bunkó,nagyképű,elkényesztetett lány mint ma.
2014. dec. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
De akkor ma sem 100-ból 100 ember társkeresőn jön össze a párjával, mint ahogy mondtad, igaz?
2014. dec. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!