Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nem tudom mit tegyek, hogyan...

Nem tudom mit tegyek, hogyan döntsek?

Figyelt kérdés

Lassan de biztosan kezdek bele szeretni egy lányba, akivel nagyon jó barátságban voltunk eddig,én szeretnék többet de ő hangoztatja hogy nem akar járni.

Nem szeretném elveszíteni,általa jobb ember lettem,de ez a tartózkodása, távolságtartása a szorosabb kapcsolatot illetően elbizonytalanit,én úgy érzem nem szabad lemondanom róla, itt belül valami azt sugja küzdjek érte mert érdemes rá hogy küzdjek érte,de nem tudom hova fog ez vezetni, megnyitja e előttem a szívét vagy a végén megint csak csalódni fogok és visszautasitanak ? :( Ti mit tennétek, Reménytelennek tűnő helyzetben is a küzdést választanátok? Vagy bolond vagyok és elvakitanak az érzelmek?



2014. dec. 21. 19:12
 1/9 anonim ***** válasza:
szerintem hagyd és boldog karácsonyt:*
2014. dec. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem kellesz neki sajnos,és ezt bármennyire fáj,muszáj lesz elfogadnod.Hiszen ő maga mondta.Próbálj meg erős maradni,és magadban megvívni ezt a harcot.Egy idő után úgyis kinyílik a szemed,és e fogod felejteni.Talán csak hosszú hónapok múlva,de elfogod.Mondom ezt én,aki négy hónapja reménytelenül szerelmes...
2014. dec. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Ez a lány az egyetlen jó dolog az életemben ,ha lemondok róla,az olyan mintha a szivemet tépnék ki :(

Olyan nekem mint egy életre kelt ajándék, ha elveszitem ugy érzem elveszítem vele az utolsó esélyemet is a boldog életre! :(

2014. dec. 21. 19:50
 4/9 anonim ***** válasza:

Küzd érte, mert megérdemli és ha kell várj is rá, mert ezt is megérdemli. A világban rengeteg olyan rettenet ember van ,aki nem vár senkire sem... ő csak ki akarja szűrni, h te őt érdemesnek tartod-e arra, h tegyél érte. Ha tetszel neki miért ne akarna ezek után járni veled, ha még segített is neked, jobb emberré válni. Az érzelmeid ez esetben jók, de ha nem lennének netán azok én a te helyedben akkor is megpróbálnám és küzdenék. Ja és ez még nem reménytelen, te nem is tudod h mennyire nem az, szerintem csak könnyen feladod.

Valamint az is lehet h a lány még félénk és fiatal , kicsit éretlen, fél az elköteleztettségtől esetleg még szűz is. Ezek mind nehezítik a dolgot. Ilyenkor én mindig belegondolom magam a másik fél helyzetébe és rájövök h neki se könnyű... próbáld ki. Persze nem ismerem őt és azt se tudom h kiről van szó... de ennek ellenére, azért megpróbáltam segíteni...remélem sikerült és számít a véleményem. Csak azt súgom halkan h hallgass a szívedre! . :)

2014. dec. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Neked Ő az igazi! Amit itt leírtál az mind csodálatos Vigyázz rá hisz ő az életed értelme...
2014. dec. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
fiatalnak fiatal de már nem szűz. Voltak kapcsolatai férfiakkal de mind csalódással,fájdalommal telve ért véget! Hosszú idö óta én vagyok az első férfi akiben újra tud és mer bízni,nem kevés erőfeszítésembe került ezt elérni és kiérdemelni nála,éppen ezért mélységesen tisztelem becsülöm, és emberként,barátként (és ha esély adódna rá párja ként) is büszke vagyok rá!
2014. dec. 21. 21:41
 7/9 anonim ***** válasza:
Erről szól a társkeresés, kérdező: Megszerzed aki kell neked, tűzön-vízen át.
2014. dec. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
szerintem válj a barátjává mutasd meg milyen az élet veled h neki igen is kellesz... amikor szakítottam a barátommal és neten azt mondtam neki h utálom és ne keressen csak arra vágytam h felbukkanjon a semmiből magához huzzon és azt mondja csak neki kellek de nem mondhattam neki ezt mivel ő a szakításunk után pár héttel már más lány után keresett... és ki tudja lehet h csak azt akarja az a bizonyos lány az életedben h bizonyits neki :)
2014. dec. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Dettó..én is hasonló helyzetben vagyok..és HARCOLOK!

Ő tanította+ nekem milyen Szívből Szeretni(Előtte senkit sem tudtam szerelemmel szeretni)..párját ritkítóan Különleges Nő!

Nem adom fel! Tettekkel bizonyítom,h. Barátként is +állom a helyem. A szívemben mindig lesz Neki hely:Örök...

Bizonyítsd,h. JÓ Barát vagy és érdemes arra,h. fontos szerepet tölts be az életében/szívében.

Legyél Igaz Barát, társ/támasz/vigasz a bajban, legyél Mellette jóban-roszban...én is ezt teszem.

Harcolj, Kedves Kérdező!

2014. dec. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!