Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ti mit gondolnátok ha a...

Ti mit gondolnátok ha a randipartneretek így viselkedne?

Figyelt kérdés
Ő keresett titeket. Találkoztatok egy hete. Örült, kezdeményezte a következő randit. Azóta persze írt, hívott, meg hogy tali... ma, de tegnap óta el van tűnve. Fb-n aktív. És nagyon lelkes volt szenteste előtti napig. Most pedig el van tűnve.
2014. dec. 25. 11:27
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Pénteken randiztunk. Azóta lett volna ideje velem találkozni, mikor kedden felhívott (akkor is taliztunk volna), mondta elcsavarogta az időt. Sok barátja, sok haverja van. Velük van inkább...
2014. dec. 25. 11:35
 12/16 A kérdező kommentje:
Meg nekem az is fura, hogy fb-zni van ideje, de megnézni az üzenetem, vagy írni arra nem... ha érdekelném akkor nem így viselkedne. Régóta ismerem, régebben is randiztunk... most is ő keresett fel, és ugyanazt csinálja.
2014. dec. 25. 11:37
 13/16 anonim ***** válasza:
A csajok is ilyen furák.
2014. dec. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Ő már nem fiatal, hogy így viselkedjen...
2014. dec. 25. 11:39
 15/16 anonim ***** válasza:

Szerintem átcseszett, ez hogy úgy maradt az okostelefonja, meg nincs családja és be van gubózva azért nem ír, ilyen a világon nincs, ezt remélem ti se gondoljátok komolyan. :)))

Sokkal valószínűbb az hogy nem jöttél be neki a randin, de nincs benne annyi gerinc hogy ezt el is mondja, ezért sunnyog...

2014. dec. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Én is erre gondoltam. De volt arca mondani többször is, hogy nagyon örült. Most meg nem mer elém állni és elmondani, hogy nem akar többet találkozni.
2014. dec. 25. 11:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!