Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy bizzak meg benne?

Hogy bizzak meg benne?

Figyelt kérdés

Kint elek Nemetorszagban es itt megismertem egy lanyt egy fesztivalon. Nagyon jol ereztuk magunkat volt tanc es csokolozas is. Azota is sokat beszelunk viszont en nem vagyok tul bulizos de o most nagyon ebben a korszakban van. Mivel mar kialakuloban van kozottunk a dolog igy most elegge hatranyban erzem magam.Tudom hogy meg nincs koztunk semmi es vegulis mi is egy ilyen fesztivalon ismerkedtunk meg. Nem tartom valoszinunek hogy vissza fogja fogni magat.

Mit csinalnatok a helyemben? Kerdezzem meg tole hogy tortent-e valami vagy csak csinaljak ugy mintha nem zavarna?

24/F


2014. dec. 26. 23:56
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha igazán tetszik neked,vagy úgy érzed ez a dolog beválhat,akkor mondd meg neki,hogy tetszik neked,mert ha nem teszed,a végén még más megteszi helyetted.
2014. dec. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!