Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » El tudod képzelni, hogy itt...

El tudod képzelni, hogy itt találj párra, vagy teljesen kizárod ennek a lehetőségét?

Figyelt kérdés
Ne írjon senki privátot, egy 70 éves perverz állat vagyok. Viszont a válaszolók kora/neme érdekelne. (pl. ókor, nem)
2014. dec. 27. 12:52
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Simán el tudom, mivel egyszer már majdnem össze is jött.
2014. dec. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
95%

Én lassan kizárom.

Egy ideig keményen próbálkoztam, mondva ha élőben nem megy, akkor talán neten, ez az oldal meg ingyenes. De én hülye nem gondoltam bele, hogy az emberek neten is ugyanolyan felszínesek, mint amúgy. Voltak lányok, akikkel nagyon jól elbeszélgettünk, még az érdeklődési körünk is egyezett! (ez azért nagy szó, mert a való életben alig találok ilyen lányt) Aztán képcsre, vagy a facebook profilom elküldése után leléptek, még egy bocsi, de mégsem vagy az esetem-et sem írtak. Pedig a legtöbb még normális is volt, mert persze van olyan, aki még írni sem tud, még az egyszavas válaszaiban is tömérdek a nyelvtani hiba.

2014. dec. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Én megtaláltam és tökéletes volt minden benne de aztán egy hatalmas nagy fájdalom és csalódás lett belőle. 17/F
2014. dec. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 pokolkő válasza:
Pedig jó lett volna a kérdezővel összejönni, de ha nem hát nem.20L
2014. dec. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

Mint bárhol máshol, itt is meg van rá az esély, hogy belebotlasz egy olyan személybe, akivel el tudnád képzelni akár hosszabb távon is.

Személy szerint sokkal jobban szeretek élőben ismerkedni. Nekem fontos, hogy lássam a lány arcát, reakcióit meg minden mást, ami neten nem jönne át.

De ettől függetlenül nem zárom ki a netes ismerkedés lehetőségét.

20/f

2014. dec. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
#8: Szintén zenész.
2014. dec. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Jelenleg ez kizart. De nem is ez a celom itt. Legyen annyi eleg, hogy nem 1-essel kezdodik a korom, hanem 2-essel. :D
2014. dec. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
El tudom képzelni,de csak akkor ha közelembe lakik az illető :)
2014. dec. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Annak könnyebb itt vagy bármelyik másik oldalon ismerkednie, aki nehezen tud megszólalni egy srác vagy csaj közelében. És mindenhol össze lehet futni a jövendőbeliddel! :) 18/f
2014. dec. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
Ha jól sejtem, szinte csak fiúk/férfiak válaszoltak...
2014. dec. 27. 14:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!