Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » El tudod képzelni, hogy itt...

El tudod képzelni, hogy itt találj párra, vagy teljesen kizárod ennek a lehetőségét?

Figyelt kérdés
Ne írjon senki privátot, egy 70 éves perverz állat vagyok. Viszont a válaszolók kora/neme érdekelne. (pl. ókor, nem)
2014. dec. 27. 12:52
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Én alapból kizárom, hogy találnék valakit. Az lényegtelen, hogy itt vagy más oldalon esetleg személyesen.


Azt meg nem is taglalom, hogy 3 éve magasról sz@rok is bele az egészbe.


26F

2014. dec. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Szerintem itt nem lehet párt találni, mert majdnem mindegyik felhasználó csak szívatja a másikat. /32f/
2014. dec. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 Kurtz Bickle ***** válasza:

Nem értem, mikor valaki azt mondja, hogy ez az oldal nem társkereső. Mármint, azt értem, hogy nem az, de senki sem állította, hogy az lenne. Ettől még itt is csírázhatnak ki különféle emberi kapcsolatok. Mint bármelyik másik fórumon, vagy akár IRC csatornán. Azok sem társkeresők, és ott is csak bötűket látsz eleinte a másikból. Szerintem, ha nem túl nagy a távolság, egyáltalán nem "gáz".


Főleg azoknak, akiknek az életvitelükből és/vagy munkájukból adódóan nem adódik alkalom a másik nemmel való interaktálásra.


Eljátszottam már ezzel a gondolattal, ahogy azzal is, hogy valaki a nevem alapján megtalálja a blogom, és az ott írt dolgok alapján keltem fel az érdeklődését. Aztán valahogy ő is az enyémet - eleve már azzal, hogy egy ilyen különc állatot jobban meg akarna ismerni - aztán találkoznánk, "randiznánk"; az is jól sikerülne, és végül kézen fogva beleandalognánk a naplementébe.

<3


Ettől még nyilván többre értékelem azt, mikor az első benyomást élőben tesszük meg, de hát nem zárom ki magam semmi jóból.


antikvitás/igen


(Aztán írnék egy bestsellert: "Gyakori Love: A sikersztori - Avagy szlalomozás a trollok lakta pedofilnagypapaerdő-hágón át a románc mámoros szellője simogatta mezőcskére" és az ebből befolyt pénzből szépen éldegélnénk amígmegnem...)

2014. dec. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
#23: Írhatna sportról is, ha az érdeklődési köreibe tartozik valamelyik sportág. :p
2014. dec. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!