Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van az, hogy mostanában...

Miért van az, hogy mostanában jobban megnéznek a csajok?

Figyelt kérdés
Nagyon fura nekem ez a helyzet, még soha sem volt részem ilyenekben, aztán pár hete elkezdtek nézni. És ma is az egyik bevásárló központban eléggé végig nézett egy csaj, miközben ment 2 pasival. És mosolygott is, miközben folyamatosan le nem vettük szemünket egymásról (igen, addig a pár másodpercig xd).

2014. dec. 27. 23:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi fura van ebben? Igen! A csajok a pasikat nézik azok meg a csajokat. Nem így kerek a világ?
2014. dec. 27. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ezeket a szemezéseket ne vedd komolyan.

Én már rájöttem,hogy nincs sok jelentősége.

Volt,hogy már 13 évesen szemeztem 18-20 éves csajokkal,ugy ahogy te is irtad.

De biztos nem álltak volna le velem.

Ez csak egy kis kacérkodás,semmi komoly...szerintem.

2014. dec. 27. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De eddig mondhatni láthatatlan voltam a számukra. Aztán hirtelen minden megfordult.
2014. dec. 27. 23:21
 4/5 anonim ***** válasza:
Sok pasienergia van benned, amit le kell adni:D
2014. dec. 27. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A lustaság miatt csak felesleges energiáim vannak xd De ettől függetlenül tényleg nagyon fura mindez. Eddig nem vettek észre, aztán most már meg is néznek és csak úgy le is szólítanak.
2014. dec. 27. 23:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!