Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Férfiak! Ti ismerkednétek...

Férfiak! Ti ismerkednétek olyan nővel aki munkanélküli és nincsenek céljai az életében?

Figyelt kérdés
Megváltozhat szerintetek egy ilyen ember párkapcsolat hatására?
2014. dec. 29. 13:07
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
nem és nem
2014. dec. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én ismerkednék, mivel én is csak így vagyokm legalább együtt csinálnánk a "semmit". Am ne aggódj, szerintem majd megváltozik, főleg ha lesz munkád, akkor nem érsz rá ilyenekre, reggel kelsz, elmész dolgozni este hazaérsz...
2014. dec. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ha munkanélküli az annyira nem zavar.

Ha nincsen semmi célja, csak elvan a kis világában, az már nem annyira vonzó. Ismerkedni még ismerkednék, mert amúgy lehet, hogy minden más teljesen rendben van nála és képes lenne célokat is keresni.

2014. dec. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Depressziós, és ilyenkor lejjebb esnek az igényei. Összejönnék vele, kihúznám a szrból, és lelépne.
2014. dec. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

én igen mert segítenék neki :)

hány éves a nő?

2014. dec. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A céltalanság miatt nem.
2014. dec. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Simán. Legalább lenne közös téma, ami nem az időjárás!
2014. dec. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
csak ha jól néz ki
2014. dec. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Kurtz Bickle ***** válasza:
Mennyi idős? Mert ez egy húszas évei elején járó lánynál még elnézhető, és betudható annak, hogy most épp ilyen "üres" időszakát éli. Egy harmincas nőnél viszont már kiakasztó.
2014. dec. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A munkanélküliség nem lenne kizáró ok, viszont a céltalanság már az. Megváltozni megváltozhat, ha: 1, egy dominánsabb fél áll mellé, aki folyamatosan nógatni tudja, hogy változzon már meg; 2, olyan ember kerül mellé, akire fel tud nézni, akire példaképként tekinthet, valamint; 3, ha ő maga is változást akar az életében.
2014. dec. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!