Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szórakozóhelyen ismerkedés?

Szórakozóhelyen ismerkedés?

Figyelt kérdés
Mekkora esélye van, egy hosszútávú kapcsolatnak, ha nem csak egy kalandot keresek? Személy szerint nem vagyok híve az alkoholmámoros ismeretségeknek, ti hogy vagytok vele? Exemmel vitatkoztunk ezen a minap, szerinte a házibulikban jó ismerkedni, mert ott ha megismersz valakit, az a valakinek a valakije, tehát van egy "közös pont", ha meg egy "vadidegennel" ismerkedsz, az szerinte veszélyes is lehet.. Szerintem marhaság, ismerkedtem már leszólítás alapon, interneten, tehát úgy, hogy nem volt "közös pont".
2014. dec. 30. 09:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Én a szórakozóhelyeken még soha nem szedtem fel tartós kapcsolatot. Haveri körökben tényleg jobb, egy házibuliban jobban kiismered a kiszemeltet.
2014. dec. 30. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mondjuk hozzáteszem, hogy jóval 30 felett vagyunk, ilyenkorra már eléggé beszűkültek a lehetőségek.
2014. dec. 30. 10:03
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem is a házibuli belefér, és is 30/F vagyok, és nem kell ott feltétlen bebas.ni mint atom.

Hogy tartós lesz-e a kapcsolat az meg nem azon múlik hogy hol ismered meg szerintem.

2014. dec. 30. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!