Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy döntsek? Melyik sráccal...

Hogy döntsek? Melyik sráccal járnék jobban?

Figyelt kérdés

Tudom, ezer ilyen kérdés van, szánalmasnak tűnhet, de nekem fontos :)

Két srác van az életemben, mindkettővel kialakulhatna valami, de képtelen vagyok dönteni.

Az egyik egy tipikus rosszfiú, aki halál dögös, ezzel tisztában van, úgy fűzte a csajokat, mint kislány a gyöngyöt, viszont minden barátja azt mondja, tökre másképp viselkedik, amiota én beléptem az életébe, és biztosak benne hogy komolyan gondolja velem. Persze, semmi bizonyítékom rá,hogy igazat mondanak,viszont a srácnak vannak gesztusai, amikről tudom, hogy előtte nem voltak még, és ez nagyon imponáló. De emellett amugy egy egyszerű srác. (Gondolok itt olyanokra, hogy semmi túlkomplikált gondolkodás,amit ő gondol azt kimondja stb.)

A másikra meg a legjobb szó egyszerűen az, hogy tökéletes. De tényleg. Jóképű, okos, nagyon kiegyensúlyozott (ami rám nem jellemző), mindenről el tudok vele beszélgetni, imádok vele lenni. Viszont kicsit kiismerhetetlen, vagyis pl.sose tudom, hogy ha hoz egy döntést, akkor ott a szívére vagy az eszére hallgat,stb. De pont ettől izgalmas is.

Amik közösek bennük : öhm, nem a legjobb példák, de na, cigiznek, mindketten 18 évesek, mindkettő olaszul tanul (:D), szeretnek bulizni, fontos számukra a sport, adnak magukra, és kb. ennyi. Ja meg hát több mint két éve ismerem mindkettőt.

Szóval azért nem egyszerű :) úgy érzem,hogy ha bármelyikkel kialakulna valami, rövid időn belül nagyon szerelmes tudnék lenni.

Ti, mint kivülállók, mit gondoltok? Melyiket választanátok? (Légyszi, akár csak egy pár szavas, de indoklással)

Előre is köszönöm :)


2014. dec. 31. 09:07
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Ja, lemaradt, 17L :)
2014. dec. 31. 09:08
 2/18 anonim ***** válasza:
Mindkettőt engedd annyira közel magadhoz,hogy valamennyire kiismerd,és ez alapján már jobban fogod érezni,kihez vonzódsz inkább.
2014. dec. 31. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Az előbb tetted fel ugyanezt a kérdést, csak most kihagytad belőle, hogy már mindkettővel lefeküdtél.
2014. dec. 31. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
egyértelműen a 2. Amúgy meg megnéznék egy tipikus rosszfiú 18 évest..:D Valószínűleg nevetnék egy jót
2014. dec. 31. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Őt ne ugy kepzeld el, mint a mai 18 évesek. NAGYrészét, a pelyhedzo arcu ecsetfeju nyomorekokat :')
2014. dec. 31. 09:28
 6/18 anonim ***** válasza:
Mind1 melyiket...ugyis megcsalod,barmelyiket is valasztanad!
2014. dec. 31. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Nem képzeltem igazából sehogy,de gondolom így,hogy írod, sötétített autóval jár, összehajtva hordja a pénzt,nyáron szereti az atlétát és szokott csúnyán beszélni. Amúgy leírhattad volna,hogy lefeküdtél velük,mert én ugyan nem láttam az előző kérdésed,de úgy lett volna, korrekt,ha írtad volna most is:)
2014. dec. 31. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Kikerem magamnak azt, hogy megcsalom barmelyiket is, arrol nem tehetek hogy teged vagy csak ilyenekkel hozott ossze a sors, vagy csak szimplan egy rosszindulatu gyoker vagy.


Tok felesleges leirnom, akkor normalis valaszt nem kapok csak azt, hogy r.ibanc. sok az alszent ember na

Amugy nem jar sotetitett autoval, nem hord atletat, es melyik 18 nem beszwl csunyan? :')

2014. dec. 31. 09:39
 9/18 anonim ***** válasza:
"közösek bennük : öhm, nem a legjobb példák, de na, cigiznek, mindketten 18 évesek, mindkettő olaszul tanul (:D), volt már szex mindkettővel, tökéletes volt mindkettő, fontos számukra a sport" szánalmas vagy...
2014. dec. 31. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Inkább a másodikat, bár a tökéletestől fényévekre van mindkettő. 24/F
2014. dec. 31. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!