Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy döntsek? Melyik sráccal...

Hogy döntsek? Melyik sráccal járnék jobban?

Figyelt kérdés

Tudom, ezer ilyen kérdés van, szánalmasnak tűnhet, de nekem fontos :)

Két srác van az életemben, mindkettővel kialakulhatna valami, de képtelen vagyok dönteni.

Az egyik egy tipikus rosszfiú, aki halál dögös, ezzel tisztában van, úgy fűzte a csajokat, mint kislány a gyöngyöt, viszont minden barátja azt mondja, tökre másképp viselkedik, amiota én beléptem az életébe, és biztosak benne hogy komolyan gondolja velem. Persze, semmi bizonyítékom rá,hogy igazat mondanak,viszont a srácnak vannak gesztusai, amikről tudom, hogy előtte nem voltak még, és ez nagyon imponáló. De emellett amugy egy egyszerű srác. (Gondolok itt olyanokra, hogy semmi túlkomplikált gondolkodás,amit ő gondol azt kimondja stb.)

A másikra meg a legjobb szó egyszerűen az, hogy tökéletes. De tényleg. Jóképű, okos, nagyon kiegyensúlyozott (ami rám nem jellemző), mindenről el tudok vele beszélgetni, imádok vele lenni. Viszont kicsit kiismerhetetlen, vagyis pl.sose tudom, hogy ha hoz egy döntést, akkor ott a szívére vagy az eszére hallgat,stb. De pont ettől izgalmas is.

Amik közösek bennük : öhm, nem a legjobb példák, de na, cigiznek, mindketten 18 évesek, mindkettő olaszul tanul (:D), szeretnek bulizni, fontos számukra a sport, adnak magukra, és kb. ennyi. Ja meg hát több mint két éve ismerem mindkettőt.

Szóval azért nem egyszerű :) úgy érzem,hogy ha bármelyikkel kialakulna valami, rövid időn belül nagyon szerelmes tudnék lenni.

Ti, mint kivülállók, mit gondoltok? Melyiket választanátok? (Légyszi, akár csak egy pár szavas, de indoklással)

Előre is köszönöm :)


2014. dec. 31. 09:07
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

De csak mert ma különösen jó estém lesz,válaszolok neked.

El tudom képzelni hogy mit értesz rosszfiú alatt,sok lánynak ez izgalmat ad,de az ilyenek nagyrésze csalódással végződik.Nekem is vannak olyan gesztusaim,amiket csak akkor mutatok ki ha felakarok valakit szedni,látszik hogy mennyire jó trükk a lányoknál.Ha komolyan is gondolja veled gondolod nem fogja megunni?Ha szeret izgalmasan élni lehet az első hónap után dob téged hogy mást keressen,bár így látatlanba elég nehéz ezt megmondani bárkiről is.A 2. így ahogy leírtad szerintem csak egy tucat srác.És igen,fontos részletet hagytál ki ebből a kérdésből mikor nem írtad le hogy lefeküdtél mindkettővel,mert így a gyanútlan válaszolók azt hinnék hogy valami normális lány vagy akinek a szíve 2 felé húz,de így csak azt gondolják rólad,hogy valami 21.századi r*banc vagy mert senki nem ismer téged itt,és általánosítanak,én is azt teszem mert általában az ilyen lányok mint te,nem húzzák sokáig egy kapcsolatban,félrelépés nélkül legalábbis..

2014. dec. 31. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Amelyik jobb az ágyban azt válaszd és több pénze van.;)

egy nő

2014. dec. 31. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
ma 09:56 Inkabb egy troll!
2014. dec. 31. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
11-es, ott a hangsuly az altalanoson, tunhetek 21. szazadi r.ibancnak, az egyetlen kapcsolatommal, ami 8 honapig tartott, es most figyelj, nem leptem felre, de meg a srac se, de ha neked az mar a nem normalis kategoriaba tartozik, hogy lefekudtem ket fiuval, akkor te vagy szuz vagy meg, vagy hazudsz.
2014. dec. 31. 10:39
 15/18 A kérdező kommentje:
*altalabanon, bocsanat.
2014. dec. 31. 10:39
 16/18 anonim ***** válasza:
17 évesen lefeküdtél 2 sráccal és azt hiszed ettől nagy lány leszel?Most figyelj,nem nem vagyok szűz és úgy mondom hogy ez nem éppen normális dolog.Persze én kérek elnézést,biztos csak én vagyok annyira felszínes hogy nekem meg van a véleményem az ilyen lányokról mint te.Tudod sok ilyen ismerősöm van,és azok általában nem 2 sráccal voltak 17 évesen,hanem mondjuk hat-héttel ami azért már mondható gáznak ilyen fiatalon.De én kérek tőled elnézést,ha a 2 srác közül vette el valamelyik a szüzességed.
2014. dec. 31. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
nem leszel ku.va attól, hogy lefekudtél mindkettővel. De az, hogy így nem fog működni, biztos. Hidd el nekem, ha úgy jössz össze valakivel hogy már előtte lefeküdtél vele, hacsak nem vagytok nagyon nagyyon jó barátok, (értsd:legjobb barátok) nem fog működni. Nem, a saját bőrömön még nem tapasztaltam ezt, van tartásom és ha össze akarok jönni valakivel nem adom oda neki magam. Kissé unalmas egy olyan csonton rágódni, amiről azelőtt simán megette a húst. Nem azt mondom hogy légy elérhetetlen, de legyen egy kis tartásod! Annyi ilyen barátnőm volt már, mint te, egyiknek sem volt normális párkapcsolata soha. És amúgyis, ha nem tudsz dönteni,az régen rossz. Én hagynám mindkettőt. De ha mindenképpen akarod valamelyiket, és nem tudsz dönteni, mert ugyanannyira vonzódsz hozzájuk, mindig válaszd a biztosabbat.Az első szempont mindig az hogy melyik tetszik jobban. Akármilyen bizonytalan, azt kell megpróbálni, vagy bánni fogod. Ha ugyanolyan a kettő, válaszd az ésszerűbbet. És amúgyis, a kettes okosabb. Én nem bírnám egy buta pasas mellett.
2014. dec. 31. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

Nem buta a masik sem. Csak nem hoz annyira megfontolt donteseket, meg, hat fogalmazhatunk ugy hogy egyik naprola masikra el. (Mar amennyire ez egy 18 evesnel lehetseges)

Amugy baratsag szinten mindketto nagyon nagyon jo barataim, de egyik sem a legjobb :)

2014. dec. 31. 11:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!